Zrecenzowano: 1 października 2017

Wybór Art Hotelu na organizacje tak ważnego dla nas dnia był strzałem w dziesiątkę. Nasze zaślubiny odbyły się w Sali Śniadaniowej, z której bezpośrednio przeszliśmy na bankiet do Sali Teatralnej. Współpraca od samego początku przebiegała pomyślnie. Wszelkie ustalenia, realizacja pomysłów, wymiana korespondencji była czystą przyjemnością. Pani Agnieszka pomogła zrealizować nam wymarzony dzień wychodząc naprzeciw naszym oczekiwaniom. Pełen profesjonalizm obsługi kelnerskiej w połączeniu z fantastyczną kuchnią dopełnił całości. Art Hotel naprawdę spełnia marzenia. Polecamy serdecznie, Patrycja i Paweł

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, pawell32
Zrecenzowano: 29 września 2017

Bardzo ładne pokoje, duże, ładnie wyposażone, spokojne kolory... Po prostu super się w nich wypoczywa. Jedyną rzeczą, do której zdecydowanie należy się "przyczepić" to jest śniadanie :-(
Niestety, przy tej cenie za nocleg należy się spodziewać śniadania zdecydowanie lepiej przygotowanego i o lepszym poziomie... :-( I uwaga dla tych co przyjadą samochodem - parking nie nadaje się dla samochodów bardzo dużych !
Aha - lokalizacja super !!! Prawie na samym Starym Rynku !

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, Andrzej W
Zrecenzowano: 18 września 2017

Profesjonalny personel hotelu.
Pokój wygodny, czysty. Łazienka przestronna i dobrze wyposażona.
Smaczne śniadanie, sala restauracyjna bardzo ładna.
Parking podziemny pod hotelem.
Polecam hotel na wyjazd służbowy i prywatny.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, pziewiec
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2017

Nasz grudniowy bankiet weselny zorganizowalismy dla ok. 40-stu gosci w Sali Kominkowej Art Hotel. Od samego poczatku przygotowan ogromna, a przede wszystkim profesjonalna pomoca wykazala sie Pani Katarzyna, ktorej serdecznie dziekujemy :)
Sam dzien przyjecia wspominamy rownie pozytywnie. Wszystko przebieglo wedlug planu: jedzenie pyszne, zawodowa i mila obsluga, goscie zachwyceni. Nawet pogoda byla tego dnia na tyle laskawa, ze udal nam sie spacer i sesja zdjeciowo-filmowa na Jarmarku Bozonarodzeniowym (przejscie z Hotelu do Rynku zajelo tylko kilka minut), co bylo dodatkowa atrakcja dla naszych gosci.
Pani Kasia polecila nam rowniez do przystrojenia sali firme kwiatowo-dekoratorska La Vida, wspolpracujaca z Art Hotel. Wybor tej firmy to rowniez byla dobra decyzja, jako ze pani Malgosia z La Vida doskonale zna rozmiary oraz charakter sal bankietowych i wie, co bedzie ladnie wygladalo i mialo sens.

Podsumowujac: polecamy Art Hotel jako miejsce imprezy weselnej i noclegu dla gosci oraz serdecznie dziekujemy obsludze za pomoc w zorganizowaniu tak waznego przyjecia w naszym zyciu! :)

Marzena i Michał

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, MarzenaWroclaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AgnieszkaRadzikowska, Dyrektor generalny, Art HotelOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2017

Szanowni Państwo,
bardzo dziękujemy za wpis na TA. Cieszymy się, że to nas wybraliście Państwo na organizację przyjęcia weselnego. Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i ten ważny dla was dzień pozostanie w miłej pamięci na zawsze.
Życzymy wszystkiego najlepszego i zapraszamy do korzystania z usług Art Hotelu.
Serdecznie pozdrawiam
Agnieszka Radzikowska

Zrecenzowano: 19 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel ma opinie znakomite i trudno mi zrozumieć skąd aż takie zachwyty. Hotel jest przyzwoity, ale bez przesadnych wygód ( bardzo ubogie kosmetyki w łazience - mydło i czepek ), słabo wygłuszone drzwi od pokoju, z włączonej klimatyzacji śmierdzi grzybem, śniadania bardzo średniej jakości . Pokój wymaga odświeżenia, brakuje zestawu do samodzielnego przygotowania herbaty. Dla mnie jedynym plusem jest to, ze hotel znajduje się w przepięknej kamienicy tuż obok starówki. Czy to wystarczy, żeby płacić 700 zł za noc ? Zdecydujcie sami .

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, JoannaTomasz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AgnieszkaRadzikowska, Dyrektor generalny, Art HotelOdpowiedź udzielona 21 lipca 2017

Szanowni JoannaTomasz,
dziękujemy za pobyt w Art Hotelu i przedstawienie opinii na forum TripAdvisor.
Przykro nam, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań, tym bardziej, że większość gości komplementuje nasze usługi, a zwłaszcza śniadania.
Chciałabym nadmienić, że system klimatyzacji jest regularnie dezynfekowany, zwłaszcza przed sezonem letnim, więc nie mogą się wydobyć z niego wspomniane zapachy. Jeśli chodzi o kosmetyki łazienkowe, to oferujemy naszym Gościom produkty bardzo dobrej jakości, mamy również dodatkowe wyposażenie - dostępne na życzenie.
Zachęcamy do kolejnego pobytu we Wrocławiu i mamy nadzieję, że zechcą Państwo skorzystać z usług Art Hotelu - z przyjemnością przygotujemy dla Państwa najkorzystniejszą ofertę.
Z pozdrowieniami
Agnieszka Radzikowska