“Małe przyjęcie ślubne - zdecydowanie polecamy!”
Art Hotel — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Art Hotel
Miejsce nr 6 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 5 października 2017

We wrześniu organizowaliśmy z żoną nasze przyjęcie ślubne w Art Hotelu w Sali Stiukowej. Mimo, że uroczystość była naprawdę niewielka, to w ogóle nie odczuliśmy, że takiego wydarzenia w ogóle nie opłaca się Hotelowi organizować ani, że możemy być np. traktowani inaczej niż osoby organizujące przyjęcie np. dla stu osób. Od samego początku mogliśmy liczyć na wsparcie i pomoc Pani Agnieszki w każdej kwestii. Profesjonalne doradztwo na początku, a w sam dzień ślubu świetna organizacja i atmosfera. Wszystko zostało świetnie zaaranżowane, tak jak to sobie wymarzyliśmy. Obsługa przyjęcia również była fantastyczna. Pani, która opiekowała się naszą salą była bardzo miła i uczynna a do tego praktycznie "niewidzialna" w trakcie obsługi. W czasie przyjęcia niczego nie brakowało na stołach. To, co nas również bardzo miło zaskoczyło, to duża dbałość o szczegóły. Dekoracja sali była dokładnie taka o jaką poprosiliśmy. Na koniec przyjęcia już czekało na nas spakowane jedzenie, które mogliśmy jeszcze rozdać gościom. Z czystym sumieniem możemy każdemu polecić Art Hotel w celu organizacji swojego wesela. Miło spędzony czas i profesjonalizm gwarantowany. Pozdrawiamy i dziękujemy :-)

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Piotr Z

Zrecenzowano 1 października 2017

Wybór Art Hotelu na organizacje tak ważnego dla nas dnia był strzałem w dziesiątkę. Nasze zaślubiny odbyły się w Sali Śniadaniowej, z której bezpośrednio przeszliśmy na bankiet do Sali Teatralnej. Współpraca od samego początku przebiegała pomyślnie. Wszelkie ustalenia, realizacja pomysłów, wymiana korespondencji była czystą przyjemnością. Pani Agnieszka pomogła zrealizować nam wymarzony dzień wychodząc naprzeciw naszym oczekiwaniom. Pełen profesjonalizm obsługi kelnerskiej w połączeniu z fantastyczną kuchnią dopełnił całości. Art Hotel naprawdę spełnia marzenia. Polecamy serdecznie, Patrycja i Paweł

• Data pobytu: kwietniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, pawell32
Zrecenzowano 29 września 2017

Bardzo ładne pokoje, duże, ładnie wyposażone, spokojne kolory... Po prostu super się w nich wypoczywa. Jedyną rzeczą, do której zdecydowanie należy się "przyczepić" to jest śniadanie :-(
Niestety, przy tej cenie za nocleg należy się spodziewać śniadania zdecydowanie lepiej przygotowanego i o lepszym poziomie... :-( I uwaga dla tych co przyjadą samochodem - parking nie nadaje się dla samochodów bardzo dużych !
Aha - lokalizacja super !!! Prawie na samym Starym Rynku !

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Andrzej W
Zrecenzowano 18 września 2017

Profesjonalny personel hotelu.
Pokój wygodny, czysty. Łazienka przestronna i dobrze wyposażona.
Smaczne śniadanie, sala restauracyjna bardzo ładna.
Parking podziemny pod hotelem.
Polecam hotel na wyjazd służbowy i prywatny.

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, pziewiec
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017

Nasz grudniowy bankiet weselny zorganizowalismy dla ok. 40-stu gosci w Sali Kominkowej Art Hotel. Od samego poczatku przygotowan ogromna, a przede wszystkim profesjonalna pomoca wykazala sie Pani Katarzyna, ktorej serdecznie dziekujemy :)
Sam dzien przyjecia wspominamy rownie pozytywnie. Wszystko przebieglo wedlug planu: jedzenie pyszne, zawodowa i mila obsluga, goscie zachwyceni. Nawet pogoda byla tego dnia na tyle laskawa, ze udal nam sie spacer i sesja zdjeciowo-filmowa na Jarmarku Bozonarodzeniowym (przejscie z Hotelu do Rynku zajelo tylko kilka minut), co bylo dodatkowa atrakcja dla naszych gosci.
Pani Kasia polecila nam rowniez do przystrojenia sali firme kwiatowo-dekoratorska La Vida, wspolpracujaca z Art Hotel. Wybor tej firmy to rowniez byla dobra decyzja, jako ze pani Malgosia z La Vida doskonale zna rozmiary oraz charakter sal bankietowych i wie, co bedzie ladnie wygladalo i mialo sens.

Podsumowujac: polecamy Art Hotel jako miejsce imprezy weselnej i noclegu dla gosci oraz serdecznie dziekujemy obsludze za pomoc w zorganizowaniu tak waznego przyjecia w naszym zyciu! :)

Marzena i Michał

• Data pobytu: grudniu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, MarzenaWroclaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AgnieszkaRadzikowska, Dyrektor generalny, Art HotelOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2017

Szanowni Państwo,
bardzo dziękujemy za wpis na TA. Cieszymy się, że to nas wybraliście Państwo na organizację przyjęcia weselnego. Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i ten ważny dla was dzień pozostanie w miłej pamięci na zawsze.
Życzymy wszystkiego najlepszego i zapraszamy do korzystania z usług Art Hotelu.
Serdecznie pozdrawiam
Agnieszka Radzikowska

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0,1 km
Sofitel Wroclaw Old Town
Sofitel Wroclaw Old Town
Nr 12 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 379
w odległości 0,6 km
PURO Wroclaw Stare Miasto
PURO Wroclaw Stare Miasto
Nr 4 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 133
w odległości 1 km
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Nr 5 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 292
w odległości 0,7 km
Monopol Hotel
Monopol Hotel
Nr 9 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 445
w odległości 1 km
DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław
w odległości 0,7 km
The Granary - La Suite Hotel
The Granary - La Suite Hotel
Nr 21 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 427
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Art Hotel? Podziel się wrażeniami!

Art Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Kiełbaśnicza 20, Wrocław 50-110, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Kasyno i gry hazardowe Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr3 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Wrocław
Nr4 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Wrocław
Nr5 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Wrocław
Nr10 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Wrocław
Zakres cen: 272 zł–523 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Art Hotel 4*
Liczba pokoi: 80
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Elegancki i stylowy Art Hotel, położony w urokliwym zakątku wrocławskiego Rynku, mieści się w dwóch połączonych ze sobą kamienicach, z których jedna to XIV-wieczny obiekt, jeden z niewielu na Starym Mieście. Detale średniowiecznej mieszczańskiej kamienicy - oryginalne lub pieczołowicie odrestaurowane współtworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, gdzie historia architektury przenika nowoczesność. Hotel oferuje 80 unikatowo zaaranżowanych pokoi, w tym pięć Junior Suite oraz jeden Apartament, utrzymanych w ciepłych barwach oliwki i beżu ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Art Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Art Hotel Wroclaw

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?