“uwielbiam tu spać”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Art Hotel
Miejsce nr 8 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 8
“uwielbiam tu spać”
Zrecenzowano: 9 stycznia 2017

Lokalizacja jest wprost idealna na wycieczki po Wrocławiu. Łóżka - niesamowicie wygodne, uwielbiam tu spać. w łazience nie ma zbyt wiele miejsca na kosmetyki,ale to drobiazg. Bardzo miła obsługa, bogate śniadania. Polecam

• Pobyt: grudniu 2016, wyjazd ze znajomymi
Dziękujemy, Monika T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia J, Kierownik sprzedaży, Art Hotel, 20 stycznia 2017
Droga Moniko T,
przede wszystkim cieszymy się, że byłaś naszym gościem.
Bardzo nam miło czytać tak przychylne opinie na nasz temat.
Liczymy na częstsze odwiedziny:)

Pozdrawiam,Natalia
Napisz recenzję

719 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (12)
Data | Ranking
Najpierw j. polski
Wolomin, Poland
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 8 grudnia 2016

hotel super, byliśmy już w nim drugi raz i napewno jeszcze wrócimy
obsługa cudowna,pomocna, jedzenie przepyszne:)
hotel położony w dobrym miejscu - jest praktycznie przy samym Rynku
duży plus za parking w budynku

• Pobyt: grudniu 2016, wyjazd we dwoje
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem

Dziękujemy, Iza248
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia J, Kierownik sprzedaży, Art Hotel, 12 grudnia 2016
Droga Iza248,

bardzo dziękuję za poświęcony czas na napisanie opinii na TA oraz za tak przychylne słowa pod naszym adresem.
Jest nam bardzo miło, że po raz kolejny mieliśmy przyjemność Państwa gościć.
Nie pozostaje mi nic innego jak ponownie zaprosić do Art Hotelu. Mam nadzieję, że kolejnym razem też będzie super:)

Serdeczności, Natalia
Wrocław, Polska
Liczba recenzji: 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 7 grudnia 2016

Serdecznie polecamy Art Hotel jako miejsce na organizację ślubu cywilnego oraz wesela.

Nasz ślub i wesele odbyły się w październiku 2016 r. Ślub cywilny odbył się w sali kominkowej, natomiast wesele na 66 osób w sali teatralnej i śniadaniowej. Wszystko przebiegło zgodnie z planem i naszymi oczekiwaniami, a goście byli zachwyceni. Część osób korzystała także z noclegu i również byli bardzo zadowoleni- zarówno z wystroju pokojów, jak i pysznego śniadania.

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania naszego ślubu i wesela za życzliwość i profesjonalizm. Pracownikom recepcji -za uśmiech i sympatyczne podejście-nawet nasz pies dostał swoje posłanie i miski, co nie zdarza się we wszystkich hotelach :) Podziękowania należą się także pracownikom restauracji, w szczególności chcemy podziękować kierownikowi sali panu Janisowi za uśmiech, życzliwość i pomoc w trakcie imprezy.

Dziękujemy także pani Katarzynie Flaszczyńskiej za sprawny kontakt mailowy, odpowiedzi na nasze pytania i wątpliwości oraz za pomoc w doborze pakietu weselnego. Dzięki jej doświadczeniu wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nie musieliśmy się o nic martwic-alkohol, ciasta, tort -wszystko mieliśmy w pakiecie, co pozwoliło nam uniknąć dodatkowych stresów związanych z dostarczaniem ich przez zewnętrznych dostawców.

Podsumowując-piękne miejsce, pyszne jedzenie i przemiła obsługa sprawiły, ze ten dzień był naprawdę wyjątkowy :)

Ania i Błażej

• Pobyt: październiku 2016, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, AnnaTym1234
Drodzy Anno i Błażeju,

bardzo dziękujemy za pozostawienie swojej opinii na TA.
Jest nam bardzo ale to bardzo miło czytając Państwa słowa.
Zorganizowanie czyjegoś przyjęcia wymaga bardzo dużo pracy i zaangażowania z naszej strony.
Tymbardziej nas cieszy, że na każdym z pól "daliśmy radę" :)
Wszystkie miłe słowa zostały przekazane osobom zaangażowanym w Wasz Najważniejszy dzień.
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam dużo szczęścia na nowej drodze życia.
Zapraszam również do Art Hotelu na rocznicę, chrzciny lub ot tak.. na kawę:)
Pozdrawiam, Natalia
Manchester, Wielka Brytania
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
3 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
Zrecenzowano: 28 września 2016

Minal prawie miesiac od naszego slubu a ja nadal nie moge uwierzyc jak wszystko dobrze poszlo. Mielismy do dyspozycji cale pietro, stoly znajdowaly sie w sali Kominkowej. Ta sala byla idealna na nasze przyjecie, ktore liczylo ok 65 osob. Piekne miejsce, delikatne dekoracje slubne dodatkowo podkreslily urok sali. Duze, czyste toalety - to bardzo wazne jesli ma sie na sobie suknie slubna! Przepyszne jedzenie, ktore zbieralo komplementy od gosci jeszcze dlugo po slubie. Jednak najwieksze podziekowania naleza sie obsludze. Poczawszy od pani Kasi, ktora zasluguje medal dla najlepszej managerki, po kelnerow. Organizowalismy slub mieszkajac za granica, Pani Kasia spisala sie na medal jesli chodzi o kontaktowanie sie. Dzielnie znosila nasze tysiace zmian dotyczacych menu :) Obsluga w dniu wesela przerosla moje wszelkie oczekiwania. Stoly byly zawsze pelne, butelki nigdy nie staly puste, pozwole sobie napisac, ze na drugi dzien dostalam mnostwo wiadomosci od rodziny, ze tak profesjonalnej obslugi jeszcze na slubie nie widzieli. Do poznej nocy cala obsluga byla usmiechnieta, pomocna, mialam ochote wszystkich wysciskac na koniec :)
Jak bardzo bylismy zadowoleni pokazuje rowniez fakt, ze postanowilismy w niedziele zaprosic naszych najblizszych na obiad rowniez do restauracji w Art Hotel. Tutaj tez brawa dla obslugi - piekne kwiaty na stole, niekonczacy sie usmiech i mile rozmowy.
Pokoje dla gosci oraz dla nas - piekne, czyste, przestronne pokoje!

Krotko mowiac, nie ma slow ktore wyrazilyby jak bardzo jestem wdzieczna i zadowolona. Organizacja slubu na odleglosc troche mnie przerazala, ale czulismy wraz z mezem, ze jestesmy w rekach profesjonalistow :)

• Pobyt: wrześniu 2016, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, Marta K
Wrocław, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 27 września 2016

We wrześniu 2016r. organizowałam swoje wesele w ArtHotelu (Sala Teatralna i Śniadaniowa) i była to impreza mojego życia :)
Wszystko zostało doskonale przygotowane, jedzenie było pyszne, zaś obsługa na najwyższym poziomie - zarówno nasi goście, jak i my byliśmy zachwyceni! Z pewnością rocznice ślubu będziemy spędzać właśnie w ArtHotelu z uwagi na wspaniałe wspomnienia, które mamy :)

• Pobyt: wrześniu 2016, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, mart_kk
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0.1 km
Sofitel Wroclaw Old Town
Sofitel Wroclaw Old Town
Nr 12 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 315
w odległości 0.6 km
PURO Wroclaw Stare Miasto
PURO Wroclaw Stare Miasto
Nr 3 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 090
w odległości 0.5 km
Europeum Hotel
Europeum Hotel
Nr 5 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 413
w odległości 0.7 km
Monopol Hotel
Monopol Hotel
Nr 9 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 409
w odległości 1.0 km
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Nr 6 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 248
w odległości 0.8 km
Mercure Wroclaw Centrum
Mercure Wroclaw Centrum
Nr 11 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 859
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Art Hotel? Podziel się wrażeniami!

Art Hotel — dodatkowe informacje

Obiekt: Art Hotel
Adres: Kiełbaśnicza 20, Wrocław 50-110, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Kasyno i gry hazardowe Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr3 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Wrocław
Nr5 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Wrocław
Nr9 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Wrocław
Nr10 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Wrocław
Rozpiętość cen (za noc): 270 zł–678 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Art Hotel 4*
Liczba pokoi: 80
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Elegancki i stylowy Art Hotel, położony w urokliwym zakątku wrocławskiego Rynku, mieści się w dwóch połączonych ze sobą kamienicach, z których jedna to XIV-wieczny obiekt, jeden z niewielu na Starym Mieście. Detale średniowiecznej mieszczańskiej kamienicy - oryginalne lub pieczołowicie odrestaurowane współtworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, gdzie historia architektury przenika nowoczesność. Hotel oferuje 80 unikatowo zaaranżowanych pokoi, w tym pięć Junior Suite oraz jeden Apartament, utrzymanych w ciepłych barwach oliwki i beżu ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Hotels.com, Booking.com, Agoda i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Art Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Art Hotel Wroclaw

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?