“Slub w Art Hotel”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Art Hotel
Miejsce nr 8 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 28 września 2016

Minal prawie miesiac od naszego slubu a ja nadal nie moge uwierzyc jak wszystko dobrze poszlo. Mielismy do dyspozycji cale pietro, stoly znajdowaly sie w sali Kominkowej. Ta sala byla idealna na nasze przyjecie, ktore liczylo ok 65 osob. Piekne miejsce, delikatne dekoracje slubne dodatkowo podkreslily urok sali. Duze, czyste toalety - to bardzo wazne jesli ma sie na sobie suknie slubna! Przepyszne jedzenie, ktore zbieralo komplementy od gosci jeszcze dlugo po slubie. Jednak najwieksze podziekowania naleza sie obsludze. Poczawszy od pani Kasi, ktora zasluguje medal dla najlepszej managerki, po kelnerow. Organizowalismy slub mieszkajac za granica, Pani Kasia spisala sie na medal jesli chodzi o kontaktowanie sie. Dzielnie znosila nasze tysiace zmian dotyczacych menu :) Obsluga w dniu wesela przerosla moje wszelkie oczekiwania. Stoly byly zawsze pelne, butelki nigdy nie staly puste, pozwole sobie napisac, ze na drugi dzien dostalam mnostwo wiadomosci od rodziny, ze tak profesjonalnej obslugi jeszcze na slubie nie widzieli. Do poznej nocy cala obsluga byla usmiechnieta, pomocna, mialam ochote wszystkich wysciskac na koniec :)
Jak bardzo bylismy zadowoleni pokazuje rowniez fakt, ze postanowilismy w niedziele zaprosic naszych najblizszych na obiad rowniez do restauracji w Art Hotel. Tutaj tez brawa dla obslugi - piekne kwiaty na stole, niekonczacy sie usmiech i mile rozmowy.
Pokoje dla gosci oraz dla nas - piekne, czyste, przestronne pokoje!

Krotko mowiac, nie ma slow ktore wyrazilyby jak bardzo jestem wdzieczna i zadowolona. Organizacja slubu na odleglosc troche mnie przerazala, ale czulismy wraz z mezem, ze jestesmy w rekach profesjonalistow :)

• Data pobytu: wrześniu 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Marta K
Napisz recenzję

Zrecenzowano 27 września 2016

We wrześniu 2016r. organizowałam swoje wesele w ArtHotelu (Sala Teatralna i Śniadaniowa) i była to impreza mojego życia :)
Wszystko zostało doskonale przygotowane, jedzenie było pyszne, zaś obsługa na najwyższym poziomie - zarówno nasi goście, jak i my byliśmy zachwyceni! Z pewnością rocznice ślubu będziemy spędzać właśnie w ArtHotelu z uwagi na wspaniałe wspomnienia, które mamy :)

• Data pobytu: wrześniu 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, mart_kk
Zrecenzowano 15 września 2016 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja hotelu idealna same centrum Wrocławia na starówce. Hotel posiada własny parking który znajduje się w budynku. Hotel bardzo ładny jedziemy świetne. Goście w 80 % to obcokrajowcy głównie Niemcy.

Data pobytu: kwietniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Daniel H
Zrecenzowano 24 sierpnia 2016

Hotel był odnawiany dość dawn temu co widać i czuć we wnętrzu, chociaż trzeba przyznać że nadal trzyma odpowiedni poziom.
Lokalizacja jest świetna na imprezowy wypad do Wrocławia, bo jest dosłownie 100 metrów od Rynku.

• Data pobytu: wrześniu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Piotr_PP
Zrecenzowano 23 sierpnia 2016

Piszę tą recenzję wyjątkowo nie tylko jako osoba śpiąca w danym hotelu, ale też mająca w nim wesele. Kilka lat wcześniej byłem w tym miejscu gościem na tego typu imprezie i tak bardzo mi się tam spodobało, że postanowiliśmy sami zorganizować tam imprezę.
Zarówno gości jak i my byliśmy bardzo zadowoleni. Nie mam ani jednego zastrzeżenia do hoteli ani organizacji. Jedzenie bardzo dobre, dodatkowy alkohol można było przywieźć bez "korkowego" (wódka od hotelu była w "pakiecie"), klimat doskonały, a obsługa przemiła.
Dodatkowo porównując apartament w którym spaliśmy z innymi hotelami 4* uważam, że ten pokój przewyższał je wszystkie klimatem.
Śniadanie w hotelu również bardzo smaczne, a produktów dużo, wysokiej jakości.

• Data pobytu: listopadzie 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, stefankmiot
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0.1 km
Sofitel Wroclaw Old Town
Sofitel Wroclaw Old Town
Nr 12 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 351
w odległości 0.6 km
PURO Wroclaw Stare Miasto
PURO Wroclaw Stare Miasto
Nr 4 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 117
w odległości 0.5 km
Europeum Hotel
Europeum Hotel
Nr 5 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 437
w odległości 1.0 km
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Nr 7 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 276
w odległości 0.7 km
Monopol Hotel
Monopol Hotel
Nr 9 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 435
w odległości 0.8 km
Mercure Wroclaw Centrum
Mercure Wroclaw Centrum
Nr 10 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 881
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Art Hotel? Podziel się wrażeniami!

Art Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Kiełbaśnicza 20, Wrocław 50-110, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Kasyno i gry hazardowe Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr3 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Wrocław
Nr5 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Wrocław
Nr9 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Wrocław
Nr10 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Wrocław
Zakres cen: 299 zł–561 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Art Hotel 4*
Liczba pokoi: 80
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Elegancki i stylowy Art Hotel, położony w urokliwym zakątku wrocławskiego Rynku, mieści się w dwóch połączonych ze sobą kamienicach, z których jedna to XIV-wieczny obiekt, jeden z niewielu na Starym Mieście. Detale średniowiecznej mieszczańskiej kamienicy - oryginalne lub pieczołowicie odrestaurowane współtworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, gdzie historia architektury przenika nowoczesność. Hotel oferuje 80 unikatowo zaaranżowanych pokoi, w tym pięć Junior Suite oraz jeden Apartament, utrzymanych w ciepłych barwach oliwki i beżu ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Art Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Art Hotel Wroclaw

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?