“Wesele w ArtHotelu”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Art Hotel
Miejsce nr 8 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Wesele w ArtHotelu”
Zrecenzowano: 27 września 2016

We wrześniu 2016r. organizowałam swoje wesele w ArtHotelu (Sala Teatralna i Śniadaniowa) i była to impreza mojego życia :)
Wszystko zostało doskonale przygotowane, jedzenie było pyszne, zaś obsługa na najwyższym poziomie - zarówno nasi goście, jak i my byliśmy zachwyceni! Z pewnością rocznice ślubu będziemy spędzać właśnie w ArtHotelu z uwagi na wspaniałe wspomnienia, które mamy :)

• Pobyt: wrześniu 2016, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, mart_kk
Napisz recenzję

718 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (12)
Data | Ranking
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 14
4 recenzje(-i) hoteli
Zrecenzowano: 15 września 2016 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja hotelu idealna same centrum Wrocławia na starówce. Hotel posiada własny parking który znajduje się w budynku. Hotel bardzo ładny jedziemy świetne. Goście w 80 % to obcokrajowcy głównie Niemcy.

Pobyt: kwietniu 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Daniel H
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 25
19 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2016

Hotel był odnawiany dość dawn temu co widać i czuć we wnętrzu, chociaż trzeba przyznać że nadal trzyma odpowiedni poziom.
Lokalizacja jest świetna na imprezowy wypad do Wrocławia, bo jest dosłownie 100 metrów od Rynku.

• Pobyt: wrześniu 2015, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Piotr_PP
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 44
10 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 15
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2016

Piszę tą recenzję wyjątkowo nie tylko jako osoba śpiąca w danym hotelu, ale też mająca w nim wesele. Kilka lat wcześniej byłem w tym miejscu gościem na tego typu imprezie i tak bardzo mi się tam spodobało, że postanowiliśmy sami zorganizować tam imprezę.
Zarówno gości jak i my byliśmy bardzo zadowoleni. Nie mam ani jednego zastrzeżenia do hoteli ani organizacji. Jedzenie bardzo dobre, dodatkowy alkohol można było przywieźć bez "korkowego" (wódka od hotelu była w "pakiecie"), klimat doskonały, a obsługa przemiła.
Dodatkowo porównując apartament w którym spaliśmy z innymi hotelami 4* uważam, że ten pokój przewyższał je wszystkie klimatem.
Śniadanie w hotelu również bardzo smaczne, a produktów dużo, wysokiej jakości.

• Pobyt: listopadzie 2015, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, stefankmiot
Wolfsburg, Niemcy
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 12
4 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2016

Wspanialy Hotel w Centrum miasta . Bardzo mily personel ,ktory czyta zyczenia gosci z ust. Bardzo dobre sniadanie ,czyste pokoje. Parking .Polecam i zycze wszystkiego najlepszego ,tam czuje sie chetnie widzianym gosciem.

• Pobyt: sierpniu 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Elzbieta105
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0.1 km
Sofitel Wroclaw Old Town
Sofitel Wroclaw Old Town
Nr 12 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 313
w odległości 0.6 km
PURO Wroclaw Stare Miasto
PURO Wroclaw Stare Miasto
Nr 3 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 089
w odległości 0.5 km
Europeum Hotel
Europeum Hotel
Nr 5 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 413
w odległości 0.7 km
Monopol Hotel
Monopol Hotel
Nr 9 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 408
w odległości 1.0 km
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Nr 6 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 248
w odległości 0.8 km
Mercure Wroclaw Centrum
Mercure Wroclaw Centrum
Nr 10 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 859
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Art Hotel? Podziel się wrażeniami!

Art Hotel — dodatkowe informacje

Obiekt: Art Hotel
Adres: Kiełbaśnicza 20, Wrocław 50-110, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Kasyno i gry hazardowe Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr3 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Wrocław
Nr5 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Wrocław
Nr9 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Wrocław
Nr10 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Wrocław
Rozpiętość cen (za noc): 233 zł–690 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Art Hotel 4*
Liczba pokoi: 80
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Elegancki i stylowy Art Hotel, położony w urokliwym zakątku wrocławskiego Rynku, mieści się w dwóch połączonych ze sobą kamienicach, z których jedna to XIV-wieczny obiekt, jeden z niewielu na Starym Mieście. Detale średniowiecznej mieszczańskiej kamienicy - oryginalne lub pieczołowicie odrestaurowane współtworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, gdzie historia architektury przenika nowoczesność. Hotel oferuje 80 unikatowo zaaranżowanych pokoi, w tym pięć Junior Suite oraz jeden Apartament, utrzymanych w ciepłych barwach oliwki i beżu ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com, Hotels.com, Agoda i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Art Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Art Hotel Wroclaw

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?