“Wesele w Art Hotel we Wrocławiu. Profesjonalizm, tradycja, piękno!”
Art Hotel — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Art Hotel
Miejsce nr 8 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Liczba recenzji: 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Wesele w Art Hotel we Wrocławiu. Profesjonalizm, tradycja, piękno!”
Zrecenzowano: 25 lipca 2016

W minioną sobotę 23.07.2016 odbyło się moje wesele w Sali Kominkowej wrocławskiego Art Hotelu. Nie ma słów, aby opisać moją radość w związku z tym jak wyglądał ten dzień. Mogliśmy z mężem liczyć na pełen profesjonalizm i niesamowicie wysoki poziom obsługi. Jedzenie dobre, menu dobrze przemyślane. Pakiet weselny all inclusive, to najlepsza opcja dla Wrocławia i okolicy! Bardzo duża dbałość o młodą parę - czyli o nas ;) - sprawiła, że mogliśmy się poczuć wyjątkowo i przeżyć NASZ dzień z klasą. Wystrój sali, zastawa, podane potrawy - wszystko tworzyło iście królewska otoczkę dla naszego wesela. Trzeba szczególny honor oddać Kierownikowi Sali - człowiek serdeczny, ciepły, pomocny. Gdyby nie on pewnie do teraz stałabym zszokowana i wryta przy powitalnym wejściu do sali. :D Najwyższy poziom obsługi + obsługa barmańska, wszystko na tak!

Jedzenie - znakomite, tradycyjne, jak na polskie wesele przystało. Zimna wódka, ciepłe mięsa + stół staropolski. Ciepły bufet robił furorę zwłaszcza czerwony barszcz z krokietem.

Art Hotel to miejsce magiczne, pełne historii i z niesamowitą energią i klasą. Jest miejscem idealnym na wyjątkowe przyjęcie weselne, które wspominają pozytywnie wszyscy moi goście, a ja nigdy nie zapomnę dnia, w którym nie tylko zawarłam małżeństwo, ale również zostałam wraz z mężem tak wspaniale ugoszczona przez Art Hotel!

Z pewnością będziemy tu wracać! :)

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój z widokiem na kościół garnizonowy.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: lipcu 2016, wyjazd z rodziną
1 Dziękujemy, Dominika P
Napisz recenzję

719 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (12)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 42
12 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
Zrecenzowano: 3 lipca 2016

Jeden nocleg, to zbyt mało by poznać walory tego miejsca, natomiast już dużo, by wyrobić sobie opinię o obsłudze. Recepcja duży plus za kontakt Gość - recepcjonista, natomiast ilość przekazywanych informacji ograniczona do minimum (godzina podawania śniadań, droga do pokoju). Śniadania choć niezbyt urozmaicone, to smaczne. Obsługa restauracji niestety nie zwróciła uwagi na ułożenie sztućców i sprzątnęła żonie talerz z niedokończonym śniadankiem. Myślę, że wymagający Gość mógłby być niezadowolony. Parking podziemny to horror jeśli ktoś nie jest wprawnym kierowcą. :) Ale jeśli traktować jako atrakcję podczas pobytu - wrażenia niezapomniane. :) Ogólnie hotel wart polecenia. Na pewno przy najbliższej okazji wrócę.

• Pobyt: czerwcu 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Konrad K
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 21
15 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
Zrecenzowano: 27 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel niemal że w samym rynku. Co daje możliwość bezproblemowego znalezienia się w samym centrum wrocławskich rozrywek. Kolacja na bardzo wysokim poziomie - tanio nie jest ale za to bardzo smacznie. Duży plus za lokalne piwo. W budynku jest kasyno jak ktoś lubi takie rozrywki. Ciasny parking dla mało wprawnego kierowcy lepiej będzie poprosić obsługę o zaparkowanie. Największy minus to śniadania. Po prostu są słabe od 4* wymagam więcej.

Pobyt: maju 2016, wyjazd służbowy
1 Dziękujemy, Adam W
Oisterwijk, Holandia
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 30 maja 2016

Zdecydowalismy się na wesele w tym hotelu i się nie zawiedliśmy, najmocniejsza strona tego miejsca to Gastronomia. Jedzenie wygladalo bardzo ladnie w pełni zasluzone 4 gwiazdki, obsluga profesjonalna, bardzo mily kierownik sali z którym wszystko można zalatwic. Po przyjęciu obluga rozdysponowala plastikowe pojemniki w które mogliśmy zapakować ciasta dla gości i jedzenie którego sporo zostało, pomagali w pakowaniu za co wielkie Dzieki :) Mysle ze w cenie ok.170zl na osobe szuakajac eleganckiej restauracji na wesele, jest to wyśmienity stosunek ceny do jakości. ważne sa również dodatki które przy 40osobowym weselu dostaje się gratis: pokoj dla młodej pary, miejsce parkingowe i śniadanko.

• Pobyt: maju 2016, wyjazd z rodziną
1 Dziękujemy, Kamil S
Lipsk, Niemcy
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 16 maja 2016

Mieliśmy wesele w Art Hotelu na sali teatralnej na dole, było wszystko naprawde super i tak jak sobie wyobraliżmy. żaden kicz, wszystko idealnie zaplanowane, super jedzenie, łatwa kommunikacja (mimo że mieszkamy za granicą i prawie wszystko mailem robiliśmy). Hotel jest super ładny, sala też. Dużo z naszych gości mieszkało w Art Hotelu i wszysce byli zadowoleni. Niektorzy muszeli zostać dłużej niż planowane i Art Hotel też reagował na to elastycznie.
Małą władą jest, że w Hotelu jest dosyć ciemno, ale trudno, to w starym budinku tak jest.

• Pobyt: maju 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, theasumalvico
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0.1 km
Sofitel Wroclaw Old Town
Sofitel Wroclaw Old Town
Nr 12 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 318
w odległości 0.6 km
PURO Wroclaw Stare Miasto
PURO Wroclaw Stare Miasto
Nr 3 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 090
w odległości 0.5 km
Europeum Hotel
Europeum Hotel
Nr 5 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 414
w odległości 1.0 km
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Nr 7 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 249
w odległości 0.7 km
Monopol Hotel
Monopol Hotel
Nr 9 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 410
w odległości 0.8 km
Mercure Wroclaw Centrum
Mercure Wroclaw Centrum
Nr 11 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 861
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Art Hotel? Podziel się wrażeniami!

Art Hotel — dodatkowe informacje

Obiekt: Art Hotel
Adres: Kiełbaśnicza 20, Wrocław 50-110, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Kasyno i gry hazardowe Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr3 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Wrocław
Nr5 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Wrocław
Nr9 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Wrocław
Nr10 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Wrocław
Rozpiętość cen (za noc): 273 zł–669 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Art Hotel 4*
Liczba pokoi: 80
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Elegancki i stylowy Art Hotel, położony w urokliwym zakątku wrocławskiego Rynku, mieści się w dwóch połączonych ze sobą kamienicach, z których jedna to XIV-wieczny obiekt, jeden z niewielu na Starym Mieście. Detale średniowiecznej mieszczańskiej kamienicy - oryginalne lub pieczołowicie odrestaurowane współtworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, gdzie historia architektury przenika nowoczesność. Hotel oferuje 80 unikatowo zaaranżowanych pokoi, w tym pięć Junior Suite oraz jeden Apartament, utrzymanych w ciepłych barwach oliwki i beżu ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, TripOnline SA, Booking.com, Agoda i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Art Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Art Hotel Wroclaw

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?