“Głośno w hotelu od wesela”
Art Hotel — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Art Hotel
Miejsce nr 8 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Olsztyn, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
4 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Głośno w hotelu od wesela”
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2015

Hotel super położony w centrum miasta, idealnie na zwiedzanie.
W dniu mojego pobytu było wesele więc nie dało się spać. Inni goście też nie byli zadowoleni.
Brak informacji wcześniej o imprezie. Nie zdecydowałabym się na nocleg.

Pokoje duże ale widać ich wiek. Powinni pomyśleć o remoncie.
Drogie śniadania i bez rewelacji.

Odradzam w weekendy gdy są głośne imprezy w hotelu.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje na niższych piętrach gdy jest impreza w hotelu są bardzo głośne
  • Pobyt: lipcu 2015, wyjazd z rodziną
2 Dziękujemy, Dana W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia J, Kierownik sprzedaży, Art Hotel, 25 sierpnia 2015
Droga Dana W,

bardzo nam przykro, że nie jest Pani w pełni usatysfakcjonowana pobytem w naszym hotelu.
W dniach, gdy odbywają się u nas wesela, gościom nie są przydzielane pokoje bezpośrednio nad salą. Wszystkie korytarze mają dodatkowe drzwi, które wygłuszają dźwięki. Niemniej jednak zdarzają się sytuacje, kiedy gościom doskwierają hałasy. Polecam wówczas skontaktować się z recepcją. W miarę możliwości staramy się temu zaradzić, tj. zamienić pokój.
Pokoje hotelowe są sukcesywnie odnawiane. Serdecznie zapraszam ponownie do Art Hotelu, aby zobaczyła Pani efekty. Mam nadzieję, że pozytywnie Panią zaskoczymy.

Pozdrawiam serdecznie,
Napisz recenzję

717 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (12)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 19
11 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 71
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2015

Po raz kolejny odwiedziliśmy z Wrocław z rodziną i tym razem nocowaliśmy w Art Hotelu. Z poprzednich opinii spodziewaliśmy się luksusowego hotelu,a niestety nie tak to wyglądało. Hol ładny i elegancki, ale pokój mały (łazienka bardzo mała) i bardzo słabo oświetlony. Może z powodu słabego oświetlenia niestety pokój był bardzo niestarannie posprzątany (stopy małego dziecka po kilku minutach były po prostu brudne). Najgorzej jednak oceniam obsługę. Konieczność płacenie od razu przy meldowaniu (ja z rzeczami i płaczącym maluchem na rękach - jakbym nie mógł zapłacić jak już dziecko zaniosę do pokoju). Uwagi o brudzie w pokoju też niemalże bez reakcji. Śniadanie drogie, a w niedzielę pieczywo było czerstwe i koło godziny 10 już nie uzupełniano produktów. Na zdjęciach hotel wygląda super, ale pokoje już nie to, a obsługa spowodowała, że na pewno nie polecę (a koniec końców to obsługa tworzy najważniejszą wartość w hotelu).

• Pobyt: sierpniu 2015, wyjazd z rodziną
1 Dziękujemy, Stiszyn15
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia J, Kierownik sprzedaży, Art Hotel, 27 sierpnia 2015
Drogi Stiszyn15,

dziękujemy za pozostawienie swojej opinii na TA.
Przykro nam, że pobyt w Art Hotelu nie należał do udanych.
W Art Hotelu mamy 80 pokoi, które różnią się wielkością jak i wystrojem. Hotel mieści się w XIV w. Kamienicy i pokoje mają różne kształty oraz metraże. Dla rodzin z dziećmi proponuję rezerwować pokoje typu Superior, Junior Suite lub Apartament.
Uwagi dotyczące zarówno światła, śniadań jak i czystości zostały przekazane do odpowiednich działów. Za niedogodności chciałabym przeprosić.
Odnośnie płacenia przy meldowaniu: takie mamy zasady. W przypadku gości, którzy są u nas po raz pierwszy prosimy o opłatę "z góry". Przy kolejnych pobytach obdarzamy gościa pełnym zaufaniem.
Myślę również, że gdyby Pan zaproponował, że odprowadzi Pan dziecko do pokoju i zaraz wróci, to koleżanki z recepcji przystanęłyby na tą propozycję :)
Mam chociaż nadzieję, że Wrocław Was zauroczył i wrócicie tu ponownie...być może również do Art Hotelu.Chcielibyśmy Was pozytywnie zaskoczyć.

Pozdrawiam,
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 33
9 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 18
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Kilka razy w roku odwiedzam Wrocław w celach biznesowych. Jeśli tylko mają wolne pokoje wybieram Art Hotel. Wyjątkowa atmosfera, sąsiedztwo wrocławskiego rynku, dobra cena i wysoki, europejski standard. Polecam.

Pobyt: czerwcu 2015, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Tomasz Z
Toruń, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 9
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2015

Jak w temacie. Pierwsza moja opinia i niestety negatywna!
W hotelu oszukano mnie! Mimo potwierdzenia ceny za pokój robiąc rezerwacje prawie 2 tygodnie wcześniej, nagle podczas meldowania okazało się, że zarezerwowanego rodzaju (standard) pokoju już nie mają i muszę dopłacić za pokój Superior. To nie moja wina, że pokojów standard zabrakło mimo wcześniej potwierdzonej rezerwacji. To jest chyba celowe naciąganie! Dodatkowo w pokoju było gorąco i głośno!
Odradzam pobyt w tym hotelu za takie traktowanie gości!

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od ulicy są głośne wieczorem!
  • Pobyt: sierpniu 2015, wyjazd służbowy
2 Dziękujemy, Deren A
Drogi Deren A,

Jest nam niezmiernie przykro, że jesteś zawiedziony pobytem.
Chciałabym z góry przeprosić za nieporozumienie związane z dostępnością wybranego standardu pokoju i związanymi z tym dodatkowymi kosztami. W takich sytuacjach przydaje się potwierdzenie rezerwacji, na którym wyraźnie napisane są szczegóły rezerwacji. W przypadku braku dostępności rozwiązujemy sprawę z korzyścią dla gościa.
Mam nadzieję, że mimo to pobyt we Wrocławiu był udany.
Mam również nadzieję, że przyjmie Pan nasze przeprosiny.

Pozdrawiam,
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 17
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2015

Hotel prezentuje wysoki poziom wypoczynku. Pokoje są bardzo wygodne. Śniadania w restauracji są wyśmienite(szczególnie przepyszne naleśniki z serem i musem malinowym oraz jajecznica). Obsługa w recepcji miła i pomocna. Polecam ten hotel dla ludzi, którzy nastawiają się na intensywne zwiedzanie starówki we Wrocławiu. Jedyne co można zmienić w tym hotelu to wygląd łazienki.

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepiej wybierać pokoje na ostatnim piętrze. Z okien widać wtedy prawie całą starówkę.
  • Pobyt: lipcu 2015, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, Stanisław S
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0.1 km
Sofitel Wroclaw Old Town
Sofitel Wroclaw Old Town
Nr 12 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 313
w odległości 0.6 km
PURO Wroclaw Stare Miasto
PURO Wroclaw Stare Miasto
Nr 3 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 089
w odległości 0.5 km
Europeum Hotel
Europeum Hotel
Nr 5 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 413
w odległości 0.7 km
Monopol Hotel
Monopol Hotel
Nr 9 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 408
w odległości 1.0 km
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Nr 6 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 248
w odległości 0.8 km
Mercure Wroclaw Centrum
Mercure Wroclaw Centrum
Nr 10 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 858
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Art Hotel? Podziel się wrażeniami!

Art Hotel — dodatkowe informacje

Obiekt: Art Hotel
Adres: Kiełbaśnicza 20, Wrocław 50-110, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Kasyno i gry hazardowe Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr3 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Wrocław
Nr5 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Wrocław
Nr9 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Wrocław
Nr10 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Wrocław
Rozpiętość cen (za noc): 229 zł–719 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Art Hotel 4*
Liczba pokoi: 80
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Elegancki i stylowy Art Hotel, położony w urokliwym zakątku wrocławskiego Rynku, mieści się w dwóch połączonych ze sobą kamienicach, z których jedna to XIV-wieczny obiekt, jeden z niewielu na Starym Mieście. Detale średniowiecznej mieszczańskiej kamienicy - oryginalne lub pieczołowicie odrestaurowane współtworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, gdzie historia architektury przenika nowoczesność. Hotel oferuje 80 unikatowo zaaranżowanych pokoi, w tym pięć Junior Suite oraz jeden Apartament, utrzymanych w ciepłych barwach oliwki i beżu ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, Agoda i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Art Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Art Hotel Wroclaw

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?