Wrocław
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: s_marona, Dyrektor generalny, Novotel Wrocław CentrumOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Z plusów: przyjazny personel, czysty i przyjemny pokój, cicho, bardzo dobre śniadanie,( brawo za kolorowe gary na śniadaniu z pyszną pastą, sałatką i innymi smakołykami), dobra kawa w uroczych kubeczkach.
Minusy- brak kremu w zestawie kosmetycznym.

Dziękujemy, 66jacek_
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: s_marona, Dyrektor generalny, Novotel Wrocław CentrumOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowny Panie Jacku,

Dziękuję za Pana recenzję pozostawioną po pobycie w hotelu Novotel Wrocław Centrum. Pana uwagi dotyczące kosmetyków zostały już zgłoszone do działu obsługi pięter.
Jest nam ogromnie miło czytać tak wiele pozytywnych słów dotyczących zarówno personelu hotelowego oraz naszego produktu.
Proszę pamiętać o nas podczas kolejnej wizyty we Wroclawiu. Z największą przyjemnością ugościmy Pana ponownie.

Zapraszamy.

Z pozdrowieniami
Dyrektor HOtelu

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Dobrze jak zwykle. Miła i uczynna obsługa. Smaczne jedzenie. Korzystna lokalizacja z dobrym dojazdem, niedaleko przystanku w spacerowej odległości od centrum. Pokoje ciche z wygodnymi łóżkami. W pokojach wszystko sprawne.

Dziękujemy, protus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: s_marona, Dyrektor generalny, Novotel Wrocław CentrumOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowni Goście,

W imieniu swoim oraz zespołu Novotel pragnę serdecznie podziękować za doskonała opinię pozostawioną pod adresem hotelu.
Państwa zadowolenie jest dla nas ogromnie ważne i motywujące do dalszych starań o najwyższą jakośc serwisu.
Mamy nadzieję, że będziemy Państwa stałą przystanią we Wrocławiu, do czego serdecznie zachęcamy oraz zapraszamy.

Z poważaniem

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Cudowna, rodzinna atmosfera. Niespodzianka dla dzieci na powitanie.Kapitalny pokój urządzony dla dzieci.Bawialnia z której trudno było wyciągnąć dzieci :) Szczególne ukłony dla Pani Małgorzaty za opiekę, miłe słowo i niespodzianki dla dzieci.

Dziękujemy, martinkusznier
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: s_marona, Dyrektor generalny, Novotel Wrocław CentrumOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Szanowni Goście,

Dziękujemy za cudowny komentarz pozostwiony po pobycie w hotelu Novotel Wrocław Centrum. Nic nie cieszy bardziej niż opinie zadowolonych Gości.
Dziekujemy za liczne komplementy oraz docenienie panującej atmosfery.
Mam nadzieje, na kolejna możliwość ugoszczenia Państwa w naszym hotelu.

Serdecznie zapraszam

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel na wysokim poziome godny polecenia pod każdym względem. Bardzo dobra lokalizacja (15 min. do centrum). Doborowa i profesjonalna obsługa. Urozmaicone i wyśmienite śniadania, które zaspokoją najwybredniejsze gusta... Polecam

Dziękujemy, iwomat8

Szanowni Goście,

Dziękujemy za wizytę w hotelu Novotel Wrocław Centrum oraz lawinę pozytywnych słów pod naszym adresem. Zadowolenie naszych Gości jest dla nas niewątpliwie kwestia priorytetową. Słowa uznania skierowane do naszego personelu oczywiście przekaże :)
Mamy nadzieję na kolejne spotkanie z Państwem w przyszłości.

Z wyrazami szacunku