“Przytulnie, miło ”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Novotel Wrocław Centrum
Miejsce nr 2 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 21 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny pobyt. Pokój czysty, nowocześnie urządzony duży telewizor na ścianie czyli wszystko czego potrzeba na krótki pobyt. Pokój bardzo mały, sąsiadujący Ibis pod tym względem wygrywa. Nie mniej jednak obiekt wart polecenia. Śniadanie smaczne, kawa bardzo dobra i plus za sokowirówkę i warzywka na sok.

Data pobytu: październiku 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, my_trips_fun
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Przemysław O, General Manager, Novotel Wrocław CentrumOdpowiedź udzielona 24 października 2017

Szanowni Goście,

Dziękujemy za wizytę w naszym pięknym Wrocławiu oraz w Novotel Wrocław Centrum.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak dużą ilość ciepłych słów pod naszym adresem. Cieszymy się, że spędzili Państwo miło czas i mamy nadzieję, że przy kolejnej wizycie również będziemy mieli okazję służyć gościnnością.
Zapraszamy bardzo serdecznie:)

Napisz recenzję

Zrecenzowano 8 października 2017

Wszystko na plus. Obsługa na szóstkę:)
Wyposażenie.
Bardzo czyste pokoje.
Bardzo dobra lokalizacja. Śniadania zaspokoją gusta niejednego smakosza.
Na pewno skorzystam ponownie. Pozdrowienia dla wszystkich dbających o tak miłe wrażenia gości:)

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, katarzyna192
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Przemysław O, General Manager, Novotel Wrocław CentrumOdpowiedź udzielona 14 października 2017

Szanowna Pani Kasiu,

Czytanie tak miłych i ciepłych słów jest dla nas największą przyjemnością. Bardzo serdecznie Pani za to dziękujemy. Cieszymy się, że miło wspomina Pani nasz personeli jakość serwowanych śniadań. Mamy nadzieję, że przy kolejnej wizycie będziemy mogli spotkać się z Panią ponownie.
Z pozdrowieniami od całego zespołu

Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz miałem przyjemność być w tym hotelu, jest super. Lokalizacja bardzo ok, może nie w ścisłym centrum, ale bardzo blisko. Super obsługa, fajny czysty pokój, dobre śniadania oraz fajny bar. Na pewno do powtórzenia

Data pobytu: październiku 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Łukasz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Przemysław O, General Manager, Novotel Wrocław CentrumOdpowiedź udzielona 16 października 2017

Szanowny Panie Łukaszu,

Serdecznie dziękujemy Panu za opinię. Bardzo się cieszymy, że nasz hotel oraz obsługa spełniły Pana oczekiwania. Miło nam, że docenił pan jakość obsługi zarówno w czesci restauracji jak i baru. Mamy nadzieje, że przy kolejnej wizycie we Wrocławiu, również zdecyduje się Pan na pozostanie w hotelu Novotel Wrocław Centrum.

Zapraszamy serdecznie

Z poważaniem,
General Manager

Zrecenzowano 26 września 2017

Do Wrocławia wybrałam się na weekend. Od samego wejścia, hotel sprawia bardzo przyjemną atmosferę. Sprawny i uśmiechnięty personel recepcji.
Sam pokój przerósł moje oczekiwania. Gustownie i wygodnie urządzony pokój błyszczący czystością (baaardzo wygodny materac).
Śniadania oferowane w hotelu zapewniają bogaty wybór i są smaczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie dziękuję personelowi śniadaniowemu za poranny uśmiech i przemiłą obsługę (Pani Mariolu jeszcze raz dziękuję!)
Przy kolejnej wizycie we Wrocławiu, na pewno do Was wrócę :) Dziękuję za przemiły weekend!

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż ze znajomymi
5  Dziękujemy, AgnieszkaaaB

Szanowna Pani Agnieszko
Bardzo serdecznie dziękujemy za niesamowitą recenzję. Jest nam ogromnie miło, że zaliczyła Pani pobyt do udanych. Dziękujemy za komplementy w stronę Pani Marioli. Bardzo ją ucieszyło to wyróżnienie, a nas fakt, że nasi pracownicy z pełnym zaangażowaniem dbają o naszych Gości. Cieszymy się, że miło spędziła Pani swój czas u nas.
Proszę pamiętać o naszym hotelu Novotel Wrocław Centrum przy kolejnej wizycie we Wrocławiu.
Zapraszamy serdecznie i życzumy udanego dnia.

Zrecenzowano 24 września 2017 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazję spędzić pięć dni w hotelu Novotel Wrocław Centrum, jesteśmy zachwyceni samym obiektem jak również wspaniała obsługą, zarówno recepcjonisci oraz kelnerzy wykazali się dużą otwartościa i pomocą w każdej sytuacji. śniadania bardzo smaczne szczególnie opcja z omletami bardzo nam przypadła do gustu.Pokoje czyste i urządzone w nowoczesnym stylu. gratulacje dla Dyrektora za tak wspaniała atmosferę w hotelu
Na pewno tu wrócimy, dziękujemy za umilenie nam pobytu we Wrocławiu.

Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Bożena O

Szanowna Pani Bożeno,

Wyrażamy ogromna wdzięczność za Pani niesamowity komentarz pozostawiony po pobycie w naszym hotelu. Kolejny zadowolony Gość jest dla nas powodem do dumy oraz mobilizacją do dalszej pracy. Cieszymy się, że Pani również należy do owego grona.
Dziękujemy za pochwały i słowa uznania dla personelu. Wszystko zostanie dokładnie przekazane adresatom.
Proszę pamiętać o hotelu Novotel Wrocław Centrum przy okazji kolejnej wizyty we Wrocławiu.
Z pozdrowieniami od zespołu

Przemysław Orchowicz

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0 km
Ibis Wroclaw Centrum
Ibis Wroclaw Centrum
Nr 3 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 333
w odległości 1,7 km
DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław
w odległości 1 km
PURO Wroclaw Stare Miasto
PURO Wroclaw Stare Miasto
Nr 4 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 132
w odległości 1,5 km
Mercure Wroclaw Centrum
Mercure Wroclaw Centrum
Nr 10 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 905
w odległości 1,4 km
Sofitel Wroclaw Old Town
Sofitel Wroclaw Old Town
Nr 12 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 378
w odległości 1,9 km
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Nr 5 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 291
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Novotel Wrocław Centrum? Podziel się wrażeniami!

Novotel Wrocław Centrum — dodatkowe informacje

Adres: ul. Powstańców Śląskich 7, Wrocław 53-332, Polska (dawniej Hotel Orbis Wrocław)
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 186 zł–318 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3,5-gwiazdkowy — Novotel Wrocław Centrum 3.5*
Liczba pokoi: 192
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Novotel Wrocław Centrum posiada doskonałe położenie w biznesowym centrum miasta, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, niedaleko zabytkowego Rynku i atrakcji kulturalnych miasta (teatry, opera) oraz w sąsiedztwie galerii handlowych i Sky Tower. Hotel oferuje 192 nowocześnie wyposażone i klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi, TV LCD, telefonem, mini-barem oraz restaurację, bar, fitness i płatny parking. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna czyni go idealnym miejscem spotkań biznesowych. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Novotel Wrocław Centrum. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Wroclaw Orbis Hotel

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?