„Lubię wracać tam, gdzie byłem już(...), lubię wracać w strony, które znam”... Tak śpiewał nieodżałowany Pan Zbigniew Wodecki, a my niesieni tym przesłaniem lubimy wracać do Wrocławia i do hotelu Mercure Wrocław Centrum.

W prawie każdej podróży potrzebujemy cichego wsparcia, dyskretnego pomocnika, który jest zawsze do dyspozycji i zajmuje się sprawami prozaicznym, ale często decydującymi o sukcesie naszych wakacji czy weekendowego wypadu do innego miasta. Taki właśnie jest ten hotel i zespół osób tam pracujących, zawsze krok przed Tobą, dbający o szczegóły pozwalające cieszyć się rzeczami i miejscami ważnymi.

Dla nas pobyt w tym hotelu to smak domowych gofrów z miodem z lokalnej pasieki, to świeżo wyciskane soki dodające energii o poranku, to uśmiech, który Cię wita kiedy wracasz po całym dniu wędrowania po uroczym krasnoludkowym Wrocławiu... i ta myśl niedająca Ci spokoju, natrętna - kiedy znów tu wrócę? I wracasz, bo lubisz miejsca, które znasz.

Dziękujemy, tomaszg174
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona J, Guest Relations Manager, Mercure Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 2 dni temu

Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z czasu spędzonego razem z nami we Wrocławiu. Bardzo miło nam słyszeć, że po raz kolejny udało nam się spełnić Państwa oczekiwania. Zawsze dajemy z siebie wszystko i po prostu jesteśmy sobą - tak aby zapewnić gościom najlepsze możliwe doświadczenia :)
Zapraszamy do kolejnych pobytów - pełnych uśmiechów i pozytywnego nastawienia.
Pozdrawiam, Wojciech Kawulka - Guest Experience Manager

Bardzo sympatyczny hotel w doskonałej lokalizacji, w samym centrum Wrocławia. Kilka minut pieszo do Rynku, około 20 minut pieszo spokojnym krokiem do dworca kolejowego i autobusowego. Osobiście gościliśmy w pokoju privilege o podwyższonym standardzie, gdzie faktycznie wystrój przyciąga uwagą namalowanym obrazem oraz kwintesencją dopracowania wszystkich szczegółów. Jedyny jaki do tej pory spotkałem hotel, do którego potencjalnie nie musiałbym zabierać ładowarek do urządzeń mobilnych, gdyż znajowało się w nim aż 6 (3 podwójne) gniazd USB. Pokój i łazienka przestronne oraz stannie wysprzątane. Śniadania jak w każdym Mercure z bogatym wyborem potraw oraz starannie przygotowane. Możliwość również samodzielnego przygotowania wyciskanego soku :-)

A very nice hotel in a great location in the center of Wroclaw. A few minutes walk to the Rynek, about 20 minutes with leisurely walk to the railway station and bus station. Personally, we stayed in a privilege room with a higher standard, where the decor actually attracts attention with a painted picture and the quintessence of refining all the details. The only one hotel, where I can potentially not have chargers for mobile devices, because it contained as many as 6 (3 double) USB sockets. The room and bathroom were spacious and cleaned. Breakfast as in every Mercure with a wide selection of dishes and carefully prepared. It is also possible to prepare the squeezed juice yourself :-)

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, jarekkd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona J, Guest Relations Manager, Mercure Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear jarekkd,
Thank you very much for sharing your feedback. We are very happy to hear that you appreciated time which you spent together with us in Wroclaw. We always do our best to create the best possible experience for our guests and to help them make unforgettable memories from our city. We hope to have an opportunity to see you again during your future trips!
Best regards, Wojciech Kawulka - Guest Experience Manager

Zrecenzowano: 9 września 2019

Jesteśmy gośćmi Hotelu Mercure kilka razy w roku.
Hotel jest w super lokalizacji, a pokoje wygodne i czyste (a wypróbowaliśmy wiele, od standard, przez privilage, po apartament).

Ale największą przyjemność sprawia nam spędzanie czasu w restauracji i barze, gdzie jest przemiła obsługa, mam tu na myśli Panią Beatę G. i Pana Roberta K.
Bardzo sympatyczne osoby, z którymi można milo pogawędzić, a jednocześnie profesjonalni i dyskretni. To dzięki Nim w hotelu czujemy się jak u siebie i pewnie dlatego, mimo tak dużego wyboru hoteli we Wrocławiu, zawsze wybieramy Mercure.
Wszystkie nasze wymaganie odnośnie zamawianego jedzenia są zawsze spełniane, a jedzenie jest na prawdę smaczne i ładnie podane.
Już nie wspomnę o drinkach/koktajlach robionych pod nasze zachcianki.

Jedyne nasze zastrzeżenie to klimatyzacja, która nie zawsze działa bez zarzutu.

Mimo to bardzo polecamy ten Hotel.

“Klimat miejsca tworzą ludzie….”

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Inga G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona J, Guest Relations Manager, Mercure Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z pobytu w naszym hotelu. Cieszymy się, że mają Państwo tak pozytywną i ciepłą opinię na nasz temat. Zawsze dajemy z siebie wszystko aby zapewnić naszym gościom najlepsze możliwe doświadczenia. Dziękujemy za specjalne wyróżnienie Beaty oraz Roberta - naszych pracowników. To ogromna dawka motywacji!
Dziękujemy również za komentarz dotyczący potrzebnych usprawnień, to bardzo przydatna informacja.
Do zobaczenia podczas kolejnych okazji,

Zrecenzowano: 2 września 2019

Jestem tu co tydzień i spędzam dobę w hotelu. Hotel od czasu gdy tylko pamiętam utrzymuje stały bardzo dobry poziom usług. Miła atmosfera, którą tworzą oczywiście ludzie tu pracujący. W restauracji zawsze można liczyć na miłą rozmowę i poczęstunek. Bardzo duży wybór win a do tego profesjonalne doradztwo w wyborze. Na rekomendacji Pani Beaty G. i Aleksandry zawsze można polegać.

Wskazówka dotycząca pokoi: Rekomenduje pokoje w strefie PRIVILEGE
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, MariuszSow

Szanowny Panie Mariuszu,
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszego hotelu i naszej obsługi. To ogromna dawka motywacji usłyszeć tak miłe i pozytywne słowa od naszego stałego gościa który spędza z nami tak wiele czasu. Do zobaczenia już niebawem :)

Zrecenzowano: 1 września 2019

1. Bardzo dobra lokalizacja w centrum Wrocławia.
2. Pokoje niewielkie, ale przytulne i wystarczające jak na dwie osoby.
3. Czysto w pokojach, dobre wyposażenie.
4. Smaczne i różnorodne śniadania.
5. Sympatyczna obsługa, naprawdę miłe osoby na recepcji.

Dziękujemy, Uwielbiajaca_podroze
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona J, Guest Relations Manager, Mercure Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowna Pani Uwielbiajaca_podroze,
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z pobytu razem z nami we Wrocławiu. Cieszymy się, że udało nam się spełnić wszystkie oczekiwania. To świetne że nasza lokalizacja, pokoje śniadania a przede wszystki obsługa zrobiły tak dobre wrażenie.
Zapraszamy do kolejnych pobytów razem z nami we Wrocławiu :)