Zrecenzowano: 2 września 2019

Jestem tu co tydzień i spędzam dobę w hotelu. Hotel od czasu gdy tylko pamiętam utrzymuje stały bardzo dobry poziom usług. Miła atmosfera, którą tworzą oczywiście ludzie tu pracujący. W restauracji zawsze można liczyć na miłą rozmowę i poczęstunek. Bardzo duży wybór win a do tego profesjonalne doradztwo w wyborze. Na rekomendacji Pani Beaty G. i Aleksandry zawsze można polegać.

Wskazówka dotycząca pokoi: Rekomenduje pokoje w strefie PRIVILEGE
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, MariuszSow
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona J, Guest Relations Manager, Mercure Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie Mariuszu,
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszego hotelu i naszej obsługi. To ogromna dawka motywacji usłyszeć tak miłe i pozytywne słowa od naszego stałego gościa który spędza z nami tak wiele czasu. Do zobaczenia już niebawem :)

Zrecenzowano: 1 września 2019

1. Bardzo dobra lokalizacja w centrum Wrocławia.
2. Pokoje niewielkie, ale przytulne i wystarczające jak na dwie osoby.
3. Czysto w pokojach, dobre wyposażenie.
4. Smaczne i różnorodne śniadania.
5. Sympatyczna obsługa, naprawdę miłe osoby na recepcji.

Dziękujemy, Uwielbiajaca_podroze
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona J, Guest Relations Manager, Mercure Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowna Pani Uwielbiajaca_podroze,
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z pobytu razem z nami we Wrocławiu. Cieszymy się, że udało nam się spełnić wszystkie oczekiwania. To świetne że nasza lokalizacja, pokoje śniadania a przede wszystki obsługa zrobiły tak dobre wrażenie.
Zapraszamy do kolejnych pobytów razem z nami we Wrocławiu :)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Profesjonalna i mila obsługa. Najwięcej satysfakcji z możliwości skorzystania z Winestone. Jak zwykle dobry wybór win i dodatków. Bardzo dobra lokalizacja w środku miasta blisko starego miasta. Dużo atrakcji w pobliżu

Dziękujemy, Sightsee394539

Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z pobytu w naszym hotelu. Cieszymy się, że mają Państwo tak pozytywną i ciepłą opinię na nasz temat. Zawsze dajemy z siebie wszystko aby zapewnić naszym gościom najlepsze możliwe doświadczenia.
Do zobaczenia podczas kolejnych okazji,