Zrecenzowano: 1 września 2019

1. Bardzo dobra lokalizacja w centrum Wrocławia.
2. Pokoje niewielkie, ale przytulne i wystarczające jak na dwie osoby.
3. Czysto w pokojach, dobre wyposażenie.
4. Smaczne i różnorodne śniadania.
5. Sympatyczna obsługa, naprawdę miłe osoby na recepcji.

Dziękujemy, Uwielbiajaca_podroze
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona J, Guest Relations Manager, Mercure Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowna Pani Uwielbiajaca_podroze,
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z pobytu razem z nami we Wrocławiu. Cieszymy się, że udało nam się spełnić wszystkie oczekiwania. To świetne że nasza lokalizacja, pokoje śniadania a przede wszystki obsługa zrobiły tak dobre wrażenie.
Zapraszamy do kolejnych pobytów razem z nami we Wrocławiu :)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Profesjonalna i mila obsługa. Najwięcej satysfakcji z możliwości skorzystania z Winestone. Jak zwykle dobry wybór win i dodatków. Bardzo dobra lokalizacja w środku miasta blisko starego miasta. Dużo atrakcji w pobliżu

Dziękujemy, Sightsee394539
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona J, Guest Relations Manager, Mercure Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z pobytu w naszym hotelu. Cieszymy się, że mają Państwo tak pozytywną i ciepłą opinię na nasz temat. Zawsze dajemy z siebie wszystko aby zapewnić naszym gościom najlepsze możliwe doświadczenia.
Do zobaczenia podczas kolejnych okazji,

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Bardzo wygodny, doskonale zlokalizowany hotel. Przemiła i kompetentna obsługa. Apartament, który mieliśmy trochę trąci myszką (wystrój a'la wczesne dziewięćdziesiąte), ale w hotelu trwają remonty pokojów więc apartament pewno czeka na swą kolej. Za to widok z okien apartamentu pierwsza klasa. Uwaga wysoka cena za parking

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, I7589CKdm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Iwona J, Guest Relations Manager, Mercure Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 3 dni temu

Szanowny I7589CKdm,
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z pobytu w naszym hotelu. Cieszymy się, że udało nam się spełnić oczekiwania. Zawsze dajemy z siebie 100% żeby zapewnić gościom najlepsze możliwe doświadczenia.
Właśnie rozpoczęliśmy remont również naszych apartamentów, zdawaliśmy sobie sprawę z ich stanu i już niedługo będziemy witać gości w nowoczesnych apartamentach z tym samym - niesamowitym widokiem.
Zapraszamy do kolejnych wizyt,