Scandic Wroclaw
Europeum Hotel(Wrocław)
83 USD
73 USD
Uwaga, okazja! 17% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 17% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (88 USD).

110 USD
Hotel InVite(Wrocław)
52 USD
50 USD
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017

Zdecydowałam się na ten hotel ze względu na długą współpracę z naszą firmą. Sam pokój ok, ale za tę cenę spodziewałam się czegoś zdecydowanie lepszego. W innych miastach płacę połowę i mam śniadania w cenie, tutaj niestety śniadania bardzo drogie. Pokój ładny, czysty, ale bardzo mały. Oczywiście polecam, jak ktoś ma sporo kasy :)

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Agata S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Artur S, Guest Relations Manager, Scandic WroclawOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2017

Pani Agato, bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę oraz czas jaki spędziła Pani w naszym hotelu. Mamy nadzieję, że śniadanie spełniło Pani oczekiwania smakowe, dokładamy wszelkich starań by bardzo pozytywnie rozpocząć dzień. Do dyspozycji mamy wiele różnych pokoi. Liczymy, że w trakcie kolejnej wizyty uda nam się zaskoczyć Panią pozytywnie kolejnymi elementami. Pozdrawiam.

Zrecenzowano 5 sierpnia 2017

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z ScandicHotels.com

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano 4 sierpnia 2017

To co w hotelu najważniejsze czyli: czystość , wygoda ,dobre jedzenie oraz personel
Wszystko to zostało spełnione i sprostało moim oczekiwaniom. Miło wspominamy ten pobyt napewno wrócimy tam ponownie.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Dominika C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Artur S, Guest Relations Manager, Scandic WroclawOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2017

Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za pozostawioną ocenę oraz czas spędzony w hotelu. Cieszymy się, że tak wiele elementów spełniło oczekiwania. Każda taka opinia to dla nas ogromna motywacja do dalszego podnoszenia standardów. Mamy nadzieję, że powrót nastąpi bardzo szybko. Pozdrawiamy.

Zrecenzowano 20 lipca 2017

Hotel znajduje sie w samym centrum miasta, blisko dworca kolejowego i ok 10 min spacerem od Rynku.
W hotelu znajduje sie restauracja z bardzo smaczna kuchnia (lunch, kolacja bądź śniadanie)
Dość miła obsługa w recepcji oraz w restauracji. Fajna odnowa biologiczna i dość mikroskopijna siłownia - jest choć lepiej udać sie do pobliskiego CH gdzie znajduje sie 100% siłownia z bardzo dobrym wyposażeniem areobowym i siłowym.
Pokoje pozostawiają wiele do życzenia i jak na hotel 4* mocno rozczarowują

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, TomiNeXt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Artur S, Guest Relations Manager, Scandic WroclawOdpowiedź udzielona 21 lipca 2017

Bardzo dziękujemy za recenzję oraz czas spędzony w naszym hotelu. Cieszymy się, że zasmakowała nasza kuchnia, tak jak do wszystkich innych elementów, również do posiłków przykładamy bardzo dużą wagę. Siłownię stworzyliśmy dla gości, którzy nie mając czas na regularne treningi chcą zaczerpnąć chociaż odrobinę ruchu i zadbać o swoją kondycję. Przykro nam natomiast, że pokoje nie spełniły oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań by goście wyjeżdżali od nas zadowoleni, jeżeli więc możemy coś poprawić, jesteśmy otwarci na sugestie. Pozdrawiamy.

Zrecenzowano 4 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel w dogodnej do zwiedzania lokalizacji. Obsługa miła, pokoje czyste i ładnie urządzone. Śniadania bogate w przeróżne produkty a w restauracji można smacznie zjeść. Polecam niezależnie od celu podróży do Wrocławia.

Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Małgorzata O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Artur S, Guest Relations Manager, Scandic WroclawOdpowiedź udzielona 9 maja 2017

Pani Małgorzato, serdecznie dziękujemy za opinię oraz fakt, że wybrała Pani właśnie nasz hotel w trakcie wizyty we Wrocławiu. To dla nas duże wyróżnienie. Świetnie, że tyle elementów spełniło oczekiwania, lokalizacja czy śniadania to nieskromnie nasze duże atuty. A może udało się skorzystać z naszej nowej aplikacji Press Reader? Zapraszamy ponownie w trakcie kolejnej podróży. Pozdrawiamy.