“Bardzo dobre sushi”
OHH!!SUSHI&GRILL — recenzja

OHH!!SUSHI&GRILL
Nr 284 wśród 1 137 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 stycznia 2020

Zamówiliśmy sushi oraz dwa dania z ryżem i makaronem. Dania zostały dość szybko podane i wszystko było smaczne. Jeżeli do czegoś można die przyczepić to trochę przestarzały dekor. Stoły poniszczone, zbyt jaskrawe światło, brakowało trochę takiej fajnej atmosfery. A to wszystko jednak zmienia.

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, ADVWC

Zrecenzowano 27 sierpnia 2018

Poziom całkiem ok, cena adekwatna do jakości. Porcje lunchowe w bardzo przystępnej cenie. Polecam, wystrój fajny, obsługa bardzo miła.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, lnowak1993
Zrecenzowano 20 października 2017 z urządzeń przenośnych

Nawet jak na sushibar w centrum handlowym jest słabo. Kawałki ryby mikroskopijne. A w związku z tym słaby stosunek jakości do ceny (wysokiej!).

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, 262kasiam
Zrecenzowano 22 września 2017 z urządzeń przenośnych

Sushi robione przez rodowitego Japończyka, rozpływające się w ustach i ta tempura... ogień!!! Wracamy tam często

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, dominikas127
Zrecenzowano 13 września 2017

Bardzo dobra suszarnia i kuchnia azjatycka, sushi jest na poziomie, z innych dań polecam kaczkę i ciekawe zupy. Restauracja wydaje się niedoceniona gdy byłem tam ostatnio, świeciła pustkami. A obiadowy zestaw sushi z zupą miso i herbatą za 40zł to naprawdę dobra oferta. Bardzo miła i kompetentna obsługa.

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, jedrus7

OHH!!SUSHI&GRILL — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w OHH!!SUSHI&GRILL? Podziel się wrażeniami!