“Różnie”
OHH!!SUSHI&GRILL — recenzja

OHH!!SUSHI&GRILL
Nr 224 wśród 771 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 15 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Jest naprawdę różnie. Zalezy tez w krorym punkcie się je. Czasamu idę tam i mam ochotę nigdy nie wracać,a czasem ryby są tak swieze, ze zjadlabym wszystko w knajpie. Generalnie bardzo polecam lunch. Ogromny i przepyszny!

Dziękujemy, Jolanta Z
Napisz recenzję
OHH!!SUSHI&GRILL — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 14 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Nigdy dotąd nie oceniałam restauracji przez pryzmat obsługi, ale dla Was czynię wyjątek. Zamówiłam pikantną zupę z warzywami i owocami morza. Muszę zaznaczyć, że lubię i zjadam chętnie pikantne potrawy. Ta zupa parzyła wnętrzności, język, usta jeszcze długo po tym jak wystygła. Smaku nie czułam, gdyż nie było to możliwe przy tym poziomie ostrości. Z owoców morza znalazłam jedynie jedną muszlę i kilka elementów ośmiorniczych macek (z mrożonej mieszanki jak mniemam). Kiedy kelnerka przyszła zabrać miskę popatrzyła z uznaniem i powiedziała, że obsługa robiła zakłady czy zjem, bo to super ostra zupa i nawet mężczyźni nie dają jej rady. Wg mnie obsługa po pierwsze: powinna zaznaczyć przy zamówieniu, że zupa jest ostra nie tylko dla laika ostrych smaków ale i dla rumuńskiego smoka, po drugie: żarty i zakłady (nawet jeśli są) czynione kosztem klienta powinny zostać w kuchni.

Dziękujemy, Julia C
Zrecenzowano 23 sierpnia 2016

Testuję wrocławskie lokale, ale do tej pory żaden nie przebił OHH!! w Dominikańskiej. Obsługa zawsze (a byłam kilkanaście razy) miła, uśmiechnięta, życzliwa. Sushi masterzy już od kilku lat ci sami, nadal świetni. Sushi (bo głównie to jem) przepyszne, zawsze świeże, rolki o rozsądnej średnicy (nie jakieś makarony jak to bywa w innych miejscach). Wybór spory, zestawy ciekawe. Kupuję też na wynos - jeszcze się nie zawiodłam, dbają o to, by zestawy nie leżały w witrynce za długo, a zdarza mi się dostawać i takie prosto z rąk mastera ;) Moja przyjaciółka wzbraniała się przed sushi po jakiejś pierwszej porażce w innym miejscu - spróbowała i już jej smakuje! :)

Dziękujemy, Aneta O
Zrecenzowano 14 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule. Zamówiłem zestaw lunchowy z łososiem za 34 pln, do tego zielona herbata i wyszedłem najedzony. Miła, pomocna i sympatyczna obsługa w stylowo urządzonym pomieszczeniu. Polecam

Dziękujemy, Artur W
Zrecenzowano 8 kwietnia 2016

Menu lunchowe, składające się z zupy, zestawu sushi oraz herbaty jest idealne na smaczny i pełny lunch. Miła obsługa i przyjemna atmosfera pozwalają oderwać się na chwilę od dnia w pracy.

Dziękujemy, Justyna R

OHH!!SUSHI&GRILL — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w OHH!!SUSHI&GRILL? Podziel się wrażeniami!