“Tym Państwu mówimy: nie.”
OHH!!SUSHI&GRILL — recenzja

OHH!!SUSHI&GRILL
Nr 262 wśród 809 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 14 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Nigdy dotąd nie oceniałam restauracji przez pryzmat obsługi, ale dla Was czynię wyjątek. Zamówiłam pikantną zupę z warzywami i owocami morza. Muszę zaznaczyć, że lubię i zjadam chętnie pikantne potrawy. Ta zupa parzyła wnętrzności, język, usta jeszcze długo po tym jak wystygła. Smaku nie czułam, gdyż nie było to możliwe przy tym poziomie ostrości. Z owoców morza znalazłam jedynie jedną muszlę i kilka elementów ośmiorniczych macek (z mrożonej mieszanki jak mniemam). Kiedy kelnerka przyszła zabrać miskę popatrzyła z uznaniem i powiedziała, że obsługa robiła zakłady czy zjem, bo to super ostra zupa i nawet mężczyźni nie dają jej rady. Wg mnie obsługa po pierwsze: powinna zaznaczyć przy zamówieniu, że zupa jest ostra nie tylko dla laika ostrych smaków ale i dla rumuńskiego smoka, po drugie: żarty i zakłady (nawet jeśli są) czynione kosztem klienta powinny zostać w kuchni.

Dziękujemy, Julia C

Zrecenzowano 23 sierpnia 2016

Testuję wrocławskie lokale, ale do tej pory żaden nie przebił OHH!! w Dominikańskiej. Obsługa zawsze (a byłam kilkanaście razy) miła, uśmiechnięta, życzliwa. Sushi masterzy już od kilku lat ci sami, nadal świetni. Sushi (bo głównie to jem) przepyszne, zawsze świeże, rolki o rozsądnej średnicy (nie jakieś makarony jak to bywa w innych miejscach). Wybór spory, zestawy ciekawe. Kupuję też na wynos - jeszcze się nie zawiodłam, dbają o to, by zestawy nie leżały w witrynce za długo, a zdarza mi się dostawać i takie prosto z rąk mastera ;) Moja przyjaciółka wzbraniała się przed sushi po jakiejś pierwszej porażce w innym miejscu - spróbowała i już jej smakuje! :)

Dziękujemy, Aneta O
Zrecenzowano 14 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule. Zamówiłem zestaw lunchowy z łososiem za 34 pln, do tego zielona herbata i wyszedłem najedzony. Miła, pomocna i sympatyczna obsługa w stylowo urządzonym pomieszczeniu. Polecam

Dziękujemy, Artur W
Zrecenzowano 8 kwietnia 2016

Menu lunchowe, składające się z zupy, zestawu sushi oraz herbaty jest idealne na smaczny i pełny lunch. Miła obsługa i przyjemna atmosfera pozwalają oderwać się na chwilę od dnia w pracy.

Dziękujemy, Justyna R
Zrecenzowano 30 marca 2016

Eleganckie minimalistyczne wnętrze, miła i sprawna obsługa. Sushi na poziomie, zupa z małżami b.dobra. I jeszcze krewetki w sosie czosnkowym, znakomite, świetnie podduszone na maśle warzywa różne. W sumie świetnie, polecam.

Dziękujemy, jedrus7

OHH!!SUSHI&GRILL — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w OHH!!SUSHI&GRILL? Podziel się wrażeniami!