“kolacja”
Bierhalle — recenzja

Bierhalle
Nr 793 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie

Lubie to miejsce i odwiedzam za kazdym razem gdy jestem we Wroclawiu.Posilki pyszne obsluga ok w okresie letnim mozna zjesc na dworze majac widok na stary rynek a wieczorowa pora jest pieknie,polecam

Dziękujemy, Alicja66

Dobre piwo i jedzonko . Fajne miejsce do spędzenia czasu , jest dobre jak dla rodziny tak i przyjacieli

Dziękujemy, Roving431505

W lokalu byłam o 22, stolików było kilka. Na menu czekałyśmy dobre 10 min po czym nikt po 20 min nie podszedł, aby przyjąć zamówienie. Kelnerzy w najlepsze rozmawiali ze sobą, nikt się nami nie zainteresował. NIE POLECAM

Dziękujemy, zuzadlugop

Bardzo smaczne piwo, polecam marcowe. Cudem udało nam się znaleźć tu stolik w sobotni wieczór.Obsługa bardzo sympatyczna i sprawna jak na taką ilości gości. Polecam

Dziękujemy, piotr296
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Bierhalle podaje się świetne świeże piwo w oryginalnych litrowych kuflach.
Polecam wszystkim amatorom dobrego piwa :-)

Dziękujemy, Krzysztof S

Bierhalle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bierhalle? Podziel się wrażeniami!