“Dobre piwo”
Bierhalle — recenzja

Bierhalle
Nr 784 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Zrecenzowano 12 września 2019

Bardzo smaczne piwo, polecam marcowe. Cudem udało nam się znaleźć tu stolik w sobotni wieczór.Obsługa bardzo sympatyczna i sprawna jak na taką ilości gości. Polecam

Dziękujemy, piotr296

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Bierhalle podaje się świetne świeże piwo w oryginalnych litrowych kuflach.
Polecam wszystkim amatorom dobrego piwa :-)

Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Przepyszne piwko pszeniczne z nutą bananową,przemiła obsługa, duży wybór, w ofercie również piwa sezonowe, zdecydowanie polecam :)

Dziękujemy, inkaga
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Jak na piwo to do bierhalle!! Zawsze przyjemna obsługa, ceny dobre, piwo smaczne w tym są sezonowe. Polecam !!

Dziękujemy, Tomasz Z
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo przyjemne miejsce na wrocławskim rynku. Miła obsluga, fajna atmosfera, bardzo dobre piwo. Jedzenie smaczne. Polecam!!!

1  Dziękujemy, Mateusz W

Bierhalle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bierhalle? Podziel się wrażeniami!