Wrocław

“Bierhalle- najlepszy wybór”
Bierhalle — recenzja

Bierhalle
Nr 783 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Przepyszne piwko pszeniczne z nutą bananową,przemiła obsługa, duży wybór, w ofercie również piwa sezonowe, zdecydowanie polecam :)

Dziękujemy, inkaga

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Jak na piwo to do bierhalle!! Zawsze przyjemna obsługa, ceny dobre, piwo smaczne w tym są sezonowe. Polecam !!

Dziękujemy, Tomasz Z
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo przyjemne miejsce na wrocławskim rynku. Miła obsluga, fajna atmosfera, bardzo dobre piwo. Jedzenie smaczne. Polecam!!!

1  Dziękujemy, Mateusz W
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Wszystko SUPER. Dobre miejsce . Dobre piwo. Dobre jedzenie !!! Fajna atmosfera . Ale naprawdę dobre piwo i dla niego warto tu zawitać !!!

1  Dziękujemy, Wojciech W
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Witam, nie polecam frytki stare miękkie, kurczak twardy a ceny niczego sobie, serdecznie nie polecam obsługa wogole nie zainteresowana klientem, pierwszy i ostatni raz obiad w tym lokalu. Nie polecam !!

Dziękujemy, Aga M

Bierhalle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bierhalle? Podziel się wrażeniami!