Szybki Wrocław

Zabawni i profesjonalni przewodnicy w ciągłym kontakcie z grupą. Niezapomniana wizyta. Punktualni... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
anitap431
Włocławek, Polska
Wycieczka po Starym Mieście we Wrocławiu

Miałem niezmierną przyjemność uczestniczyć w wycieczce prowadzonej przez Adama we Wrocławiu po... Przeczytaj więcej

Alek1981
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 411)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cały Wrocław godny polecenia. Przepiękny rynek wokół kamienice wiele atrakcji Naprawdę warto się tam wybrać. No i nie zapomnijcie będąc tam wyszukać wszystkich krasnali

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, 548beatab
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy bardzo usługę zwiedzania z tą firmą. Zwiedziliśmy starówkę z p. Adamem, w bardzo ciekawy sposób opowiadał o Wrocławiu. Na koniec płaci się tyle ile się uważa i dostaje się na taką kwotę paragon. Bardzo w porządku :)
Szkoda tylko, że przewodnik nie wraca z grupą do punktu wyjścia, ale mimo wszystko 5!

Dziękujemy, Patrycja K
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Bardzo fajna i ciekawa wycieczka po Wrocławskim Starym Mieście. 2,5 h to zdecydowanie za krótko, by poznać historię Wrocławia. Adam, jako przewodnik, spisał się świetnie w swojej roli. Dziękujemy.

Dziękujemy, Michał T
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Razem z przewodnikiem Adamem zwiedzaliśmy Dzielnicę Czterech Wyznań. Przewodnik Adam szczegółowo i ciekawie opowiadał nam o Kościołach i Synagogach podczas całego zwiedzania.
Polecam zwiedzanie miasta Wrocławia z Przewodnikiem Adamem

Dziękujemy, szymon_seretny
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Byliśmy z na wycieczkach z Adamem:) zarówno Stare miasto jak i dzielnica 4 wyznań były super i oceniam na maksa. Na pewno powtórzę w innych miastach!

Dziękujemy, Ola_92krk