“Po roku nadal smacznie ”
Darea — recenzja

Darea
Zamów online
Nr 171 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Japońska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie tak samo jak rok temu o tej porze. Jedno z lepszych sushi we Wrocławiu. Idealne miejsce na wyjście na kolacje bądź lunch.

Dziękujemy, barmanmaciek

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Długi okres oczekiwania.
Sałatka, która sałatki nie przypominała (czekadelko).
W jedzeniu kawałek folii, za który trzeba było koniec końców zapłacić - rabat 15% na daniu.

Ostatnio niestety ale miejsce nie jest do polecenia.

Dziękujemy, Kaprys2019
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić to miejsce chociażby dla zestawu lunchowego, w skład którego wchodzi przystawka (kimchi i glony wakame), zupa miso, herbata oraz danie główne, czyli makaron lub ryż, mięso oraz warzywa. Ilość jedzenia w stosunku do ceny i jakości jest zadziwiająca - porcje są olbrzymie, a jedzenie pyszne. Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Pabloixas
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019

Restauracja Darea jest restauracją, którą odwiedzam na szczególne okazje. Tak było i tym razem i nie zawiodłam się. Zamówiliśmy sushi i ramen. Pierwszy raz jadłam taką dobrą zupę. Natomiast było lekkie zacięcie z obsługą, ponieważ na rachunek czekałam dłużej niż na jedzenie, ale jestem wyrozumiała i Pani może miała zły dzień. Ogólnie polecam :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, hevi13
Zrecenzowano 28 marca 2019

W weekend wybrałam się na wrocławski rynek. Darea....miałam do nich słabość.. do tej pory przyzwoicie i ceny tez BYŁY nie najgorsze.
ALE .... zamówiłam danie gorące: "dwie krewetki w tempurze z warzywami i ryżem" - dostałam 1 krewetkę , 2 krążki z cebuli i kawałek papryki... wszystko letnie.
Na uwagę moją co do innego opisu dania otrzymałam informację: "mamy cięcia", czyżby kryzys dopadł knajpę gdzie na stolik trzeba czekać, a rok temu przecież podnieśli ceny??
Dodam, że zamówienie było większe (3 osoby to za dużo) , wg kelnerki pomieszane. Przystawkę w formie zupy dostałam na koniec... Choć tu też.. miały być dwa pierogi w zupie,a był 1 - przecięty na pół !!! Żenujące...
Gośka

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, goska_wro

Darea — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Darea? Podziel się wrażeniami!