Wrocław

“Jak w domu”

Pierogarnia Stary Młyn
Nr 41 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Tradycyjny wystrój i pyszne, robione na miejscu pierogi. Różnorodność pierogów przyprawia o zawrót głowy: pierogi tradycyjne (Lepiochy - z wody brane), z pieca (Piecuchy), smażone (Czeburki Kresowe), podpiekane, na słodko, wegetariańskie, z mięsem, z okrasą, skwarkami... aż trudno się oprzeć, by nie spróbować tych pyszności. A to nie wszystko z długiej listy smakołyków - zupy, rogaliki, placki, sałatki, desery, ciasta, wypieki, różności... a wszystko to oparte na tradycyjnych przepisach babcinych, kresowych, przez pokolenia doskonalonych.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne pierogi, miła obsługa, dobra lokalizacja. Można sie najeść ale również zamówić mniejszą porcję na przekąskę. Nic dodać nic ująć

Dziękujemy, Anna J

Zrecenzowano 6 września 2019

Pierogożerca będzie na pewno zadowolony z wizyty w tej restauracji. Przyjemny klimat i bardzo życzliwa obsługa. Podoba mi się wystrój pierogarni. Super wybór pierogów, każdy znajdzie rodzaj dla siebie. Super słodkie pierogi, choć absolutnym hitem dla mnie są pierogi sołtysowe.
Smacznego!

Dziękujemy, Janusz S
Zrecenzowano 6 września 2019

Jezeli ktos wybiera sie Foto nie moze przejsc obojetnie kolo tej pierogarni. Pierogi sa tu wyborne a obsluga jest bardzo sympatyczna.
Pozdrawiamy milego kelnera Michala :)

Dziękujemy, Huki A
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Chodzę do restauracji średnio raz na miesiąc i zawsze wychodzę zadowolona.

Nigdy nie miałam nic do zarzucenia obsłudze i daniom.
Wybór pierogów jest taki, że za każdym razem mam ochotę każdego spróbować i zdecydowanie zajmuje mi dobre 15 minut.

Zarówno lepione jak i pieczone są pyszne. Zwłaszcza hetmańskie piecuchy! Porcja 3 pierogów pieczonych w zupełności wystarcza dorosłej kobiecie.

Są również dostępne bardzo dobre lemoniady, domowej roboty.

Myśle, że każdemu smakoszowi pierogów, ta restauracja zapadnie w pamięć i tak jak ja będzie do niej często wracał.

Dziękujemy, Pandapii
Zrecenzowano 4 września 2019

W pierogarni bywałem wielokrotnie, pierogi są bardzo dobre, choć cenowo wychodzą dość drogo. W takim przypadku polecam zapytać o wolne miejsce na górze, w kąciku gdzie zamiast krzeseł są poduszki i niski stół (nieco "po japońsku") - tam każdy klient dostaje 11% zniżki na zamówienie.

Dziękujemy, qubeuek

Pierogarnia Stary Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Stary Młyn? Podziel się wrażeniami!