Wrocław

“Domowo”

Pierogarnia Stary Młyn
Nr 41 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Tradycyjny wystrój i pyszne, robione na miejscu pierogi. Różnorodność pierogów przyprawia o zawrót głowy: pierogi tradycyjne (Lepiochy - z wody brane), z pieca (Piecuchy), smażone (Czeburki Kresowe), podpiekane, na słodko, wegetariańskie, z mięsem, z okrasą, skwarkami... aż trudno się oprzeć, by nie spróbować tych pyszności. A to nie wszystko z długiej listy smakołyków - zupy, rogaliki, placki, sałatki, desery, ciasta, wypieki, różności... a wszystko to oparte na tradycyjnych przepisach babcinych, kresowych, przez pokolenia doskonalonych.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Chodzę do restauracji średnio raz na miesiąc i zawsze wychodzę zadowolona.

Nigdy nie miałam nic do zarzucenia obsłudze i daniom.
Wybór pierogów jest taki, że za każdym razem mam ochotę każdego spróbować i zdecydowanie zajmuje mi dobre 15 minut.

Zarówno lepione jak i pieczone są pyszne. Zwłaszcza hetmańskie piecuchy! Porcja 3 pierogów pieczonych w zupełności wystarcza dorosłej kobiecie.

Są również dostępne bardzo dobre lemoniady, domowej roboty.

Myśle, że każdemu smakoszowi pierogów, ta restauracja zapadnie w pamięć i tak jak ja będzie do niej często wracał.

Dziękujemy, Pandapii

Zrecenzowano 4 września 2019

W pierogarni bywałem wielokrotnie, pierogi są bardzo dobre, choć cenowo wychodzą dość drogo. W takim przypadku polecam zapytać o wolne miejsce na górze, w kąciku gdzie zamiast krzeseł są poduszki i niski stół (nieco "po japońsku") - tam każdy klient dostaje 11% zniżki na zamówienie.

Dziękujemy, qubeuek
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

O Matko ile pierogów:) bardzo smakowite były te pierogi, odwiedzimy znów w najbliższym czasie. Miła obsługa.

Dziękujemy, 899arletas
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z maleńkim dzieckiem, od początku obsługa była nam przychylna- nie było problemu z krzesełkiem do karmienia, wstawieniem wózka ani z tym żebyśmy usiedli przy większym stole, w toalecie przewijak. Pierogi są bardzo smaczne i porcje bardzo adekwatne do ceny. Miło tez ze podają czekadelko. Ogólnie super miejsce na pewno wrócimy jak będziemy jeszcze kiedyś we Wrocławiu

Dziękujemy, lakusia221
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku zaskoczyła nas ilość ludzi - mimo wczesnej pory obiadowej zarówno na ogródku jak i w środku było mnóstwo osób. Warto było chwilkę poczekać, gdyż pierogi były na prawdę pyszne! Dodatkowo, porcja jest ogromna.

Dziękujemy, claauu91

Pierogarnia Stary Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Stary Młyn? Podziel się wrażeniami!