“Bardzo dobre pierogi”

Pierogarnia Stary Młyn
Nr 41 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Tradycyjny wystrój i pyszne, robione na miejscu pierogi. Różnorodność pierogów przyprawia o zawrót głowy: pierogi tradycyjne (Lepiochy - z wody brane), z pieca (Piecuchy), smażone (Czeburki Kresowe), podpiekane, na słodko, wegetariańskie, z mięsem, z okrasą, skwarkami... aż trudno się oprzeć, by nie spróbować tych pyszności. A to nie wszystko z długiej listy smakołyków - zupy, rogaliki, placki, sałatki, desery, ciasta, wypieki, różności... a wszystko to oparte na tradycyjnych przepisach babcinych, kresowych, przez pokolenia doskonalonych.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi były bardzo dobre. Mrożona herbata wyśmienita. Coś nowego warte spróbowania. Na plus również krótki czas oczekiwania. Pasta z soczewicy i chlebek bardzo dobra.

Dziękujemy, xlisekx

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miło i smacznie a jak smacznie to widać po kolejce przed lokalem Polecam serdecznie mix pierogów.

Dziękujemy, 567mmm
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

To moja pierwsza wizyta ale z pewnością nie ostatnia. Nie Was kolejka nie odstrasza. Pierogi jak dla mnie pierwsza liga. No i ten 11% rabacik był miłym dodatkiem. A jak go zdobyć? Sprawdźcie sami...

Dziękujemy, Cezary S
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo, ze w sobotnie popołudnie był tłum ludzi i chwile musieliśmy czekać w kolejce to było warto. Bardzo smaczne piecuchy, duże porcje, obsługa sprawnie się uwijała, czekadełko to zawsze miła drobnostka. Polecam!

Dziękujemy, katarzynag413
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Kocham pierogi jadłem ich dużo w różnych miejscach Polski. Muszę stwierdzić ta pierogarnia jest w moich top 3. Obsługa wspaniała szczególnie Marek profesjonalny kelner. Pierogi super szczególnie te z wątróbka. Pplecam

Dziękujemy, marcind10

Pierogarnia Stary Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Stary Młyn? Podziel się wrażeniami!