Hostel lokalizuje się w samym centrum rynku i to jest jedyny pozytyw tego miejsca. Ściany czarne, obdrapane, w łazience grzyb, w toalecie światło jak z horroru i brak wentylacji. Meble od sasa do lasa każdy z innej parafii, raczej już zużyte. Okna skierowane na ulicę, przy zamkniętych w nocy nie dało się spać bo duszno, przy otwartych za głośno. Czystość raczej nie powala. Spędziliśmy tam jedną noc i więcej nie wrócimy. Wymaga odświeżenia natychmiast.

Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano: 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

ja rozumiem, że to jest tani hostel. Lokalizacje rzeczywiście fajna, ale standard uwłacza wszelkim standardom. Strach korzystać z łazienki, rano nie było cieplej wody, zapchane kible i zdziwiona mina pana z recepcji, który nie widziałem co z tym zrobić. Nie polecam

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, noktomedia
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

Hostel w samym centrum Wrocławia. Świetne miejsce wypadowe do zwiedzania starego miasta, blisko dworca PKP głównego, blisko do przystanków komunikacji miejskiej. Pokój dwuosobowy z łazienką , pomocna recepcja, dużo przewodników w recepcji.

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Karolina P
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Plusy: pani w recepcji. Bliskość wszystkich atrakcji miasta, które trzeba obejrzeć. W zasięgu 40 minutowego spaceru łącznie z Halą Stulecia. Nie trzeba korzystać z kuchni, obok KFC z ofertą śniadaniową, po drugiej stronie ulicy piekarnia, w której też są śniadania. Tuż obok przystanek tramwajowy. Knajpy obok. Sklepy też. Sam hostel ok. Byliśmy tu tydzień. Pokój dwuosobowy z łazienką.
Minusy: hałas uliczny. Latem w pokoju było strasznie gorąco, nie dało się wytrzymać bez otwartego okna ale hałas uliczny i z knajp sąsiedzkich nie dawał spać. Robiliśmy dziennie po 20-25 km z buta, wypoczynek nocny bez dawki procentów i zatyczek dousznych był niemożliwy. O dziwo nie było słychać sąsiadów z innych pokoi. Sam hostel wymaga odświeżenia. Kanapy na korytarzu nadają się na śmietnik. Szaro- czarne pokoje też niekoniecznie działają fajnie na człowieka. Gdybym miała jeszcze raz przyjechać do Wrocławia na tydzień poszukałabym innej oferty.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Hanna G
Zrecenzowano: 13 lipca 2018

Czysty i przyjemny hostel, pokoje duze i pachnace, lazienka czysta. pokoj zamowilem godzine przed zameldowaniem sie i cena byla bardzo dobra. pracownicy recepcji przyjazni , usmiechnieci i pomocni. spacerkiem 1 od Wroclawskiego Rynku. polecam bardzo.

Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę