“Dobrze ale ....”
Cesarsko-Królewska — recenzja

Cesarsko-Królewska
Nr 242 wśród 1 000 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2018

Zaprosiliśmy rodzinę na obiad, było ciepło i zaproponowano nam stolik w ogródku z miłym widokiem na rynek. Zamówiliśmy tradycyjnie jak w niedziele rosół i na drugie danie każdy sobie coś wybrał, było smacznie ale niestety bardzo drogo, może dlatego ze w rynku. No ale że 0,7 zwykłej wody kosztuje 17 zł to już trochę przesada. Ze względu na ceny będę omijał C-K, Można równie dobrze zjeść w pobliżu ale też i taniej.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Jaieq24

Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z chłopakiem do CK w dzień rocznicy. Na pierwsze danie zamówiliśmy zupy: rybna oraz żurek. Zupa rybna przepyszna i rozgrzewająca - był to chłodny dzień wiec wpasowała się idealnie.
Na drugie danie zdecydowaliśmy się na kotlet schabowy z ziemniaczkami i kapusta - to zestaw chłopaka. Kotlet malutki, spodziewaliśmy się szczerze mówiąc większej porcji. Ale generalnie okej. Ja zamówiłam natomiast makaron z grzybami leśnymi, który był przepyszny, dawno nie jadłam tak dobrej pasty.
Wyjście zdecydowanie na plus, obsługa bardzo miła, po zajęciu stolika nie czekaliśmy długo na serwis, kelner bardzo zainteresowany gośćmi. Na pewno wrócimy :)

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 129olaw
Zrecenzowano 11 czerwca 2018

Niestety kolacja z okazji rocznicy ślubu nie była tą wymarzoną..na zamówione przystawkę jak i danie główne przyszło nam długo czekać...a do tego cena nieadekwatna do jakości posiłków. Jedzenie nie doprawione i nie za ciepłe.

Jedynym plusem jest usytuowanie na rynku z sympatycznym widokiem.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Paulina W
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy z grupą przyjaciół zestawy przystawek oraz dań głównych w tej niewątpliwie pięknej architektonicznie restauracji. Średnia cena przystawki ok. 30-40 zł, średnia cena dania głównego ok. 70-80 zł. Serwowane dania niewątpliwie bardzo smaczne, atrakcyjnie podane, ale czy warte takiej ceny? Cóż - to na pewno kwestia bardzo indywidualna, ale dla mnie osobiście posiłki w takiej cenie powinny zachwycać i rozpieszczać podniebienie. Niestety były tylko bardzo dobre. Największym atutem restauracji prócz pięknych wnętrz jest WZOROWA OBSŁUGA. Kelnerzy na najwyższym poziomie. Negatywne recenzje które czytałem wcześniej o obsłudze w lokalu nie są już absolutnie aktualne. Ogromnym minusem jest brak klimatyzacji, co w upalne dni jest uciążliwe tak dla gości, jak i dla kelnerów.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Mike W
Zrecenzowano 29 maja 2018 z urządzeń przenośnych

W sobotę 26 maja udaliśmy się na obiad wraz z grupa 10 towarzyszy „weekendu kawalerskiego” zamówiliśmy głównie burgery, polędwiczki i steki !! Wszystko było bardzo smaczne. Nie mieliśmy się absolutnie do czego przyczepić. Stolik ogródku dla nas wszystkich znalazł się bez problemów dlatego, serdecznie polecam ta restauracje. PS.Ceny nie są najtańsze, zapewne przez lokalizacje w samym rynku.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, 947_ukaszg

Cesarsko-Królewska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Cesarsko-Królewska? Podziel się wrażeniami!