Średnio

Kiepskie drinki bynajmniej te co piłem i drogo na plus mogę ocenić atmosferę jest mały parkiet do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019
788krzysztofo
Kranenburg, Niemcy
Koktajle bez smaku

Zrecenzowano: 12 lipca 2019
Blaszka B

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kiepskie drinki bynajmniej te co piłem i drogo na plus mogę ocenić atmosferę jest mały parkiet do tańczenia

Dziękujemy, 788krzysztofo
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Panujący klimat, dobre drinki, muzyka. Całkiem spora przestrzeń i przystępne ceny. Wszytko jak w Havanie

Dziękujemy, ponuryo
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Może w styczniu koktajle były pyszne, ale teraz w lipcu 3/4 szklanki to lód, zatem smak mocno rozwodniony. Lepiej brać bezalkoholowe, bo tańsze, a smakują tak samo. Zadziwia brak inicjatywy obsługi (co najmniej 2 osoby) w wydawaniu paragonów. Na plus muzyka i tańce.

Dziękujemy, Blaszka B
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dlaczego tłum ...? nie wiem. Koktajle rozwodnione w normie. Można iść i wypić ale nie ma musu. Ceny w normie

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne koktajle i fajna atmosfera, aby spędzić czas w towarzystwie znajomych. Na pewno warto tu zajrzeć i spróbować ich pomysłowych sobie z alkoholem jak i bez alkoholu.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, AdamD4087