Wrocław
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Trudno znaleźć mi jakiekolwiek minusy tego hotelu. Pokoje czyste i odpowiedniej wielkości dla dwóch osób, ogromne i bardzo wygodne małżeńskie łóżko, przemiła obsługa (szczególnie młody Pan na recepcji), bardzo smaczne i różnorodne śniadanie. Hotel oddalony od centrum, ale kilka kroków od budynku jest przystanek tramwajowym, z którego co 15-20 minut linią nr 4 dojedziemy do centrum w 15 minut.
W czasie naszego pobytu w hotelu odbywało się wesele (zostaliśmy o tym poinformowani tydzień wcześniej i zaakceptowaliśmy), ale dostaliśmy pokój na 5 piętrze i pomimo otwartego na noc okna, nie było praktycznie nic słychać. Weselni goście zostali umieszczeni na piętrze drugim.
Podsumowując: jeżeli pobyt we Wrocławiu, to tylko w Hotelu Śląsk!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Im wyżej, tym lepiej.
Dziękujemy, Oczytany
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel Śląsk stanął na wysokości zadania, jakim było przygotowanie naszego najważniejszego wspólnego dnia - dnia wesela. Od samego początku kontakt z managerem restauracji był niesamowicie dobry i dostosowany do naszego flow. Wszystkie sugestie i odpowiedzi udzielone nam przez obsługę znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości - bez nich niejednokrotnie zrobilibyśmy lub przygotowali coś zbędnego.
Niezwykle gładko i szybko poszła tez rezerwacja miejsc hotelowych dla gości. Pokoje - niezwykle czyste i ładne - wykraczają wysoko ponad 3 gwiazdki.
Obsługa przyjęcia była niesamowicie sprawna i miła. Profesjonalnie przygotowana sala była po prostu piękna! Najważniejsze na polskich weselach, jedzenie, było przepyszne. Nasi goście do dzisiaj je zachwalają. Chcemy tez nadmienić, ze nasi wegetariańscy przyjaciele byli niesamowicie zadowoleni ze swoich potraw, które zaserwowała i zaproponowała im restauracja Hotelu Śląsk.

Z całego serca polecamy zarówno restauracje jak i hotel !

Ewelina i Kacper

Dziękujemy, Kacper D
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bardzo dobry hotel, dogodnie położony a jego największym atutem jest czystość i profesjonalna obsługa. Jedzenie w porządku. Jeżeli traficie w trakcie rezerwacji na jakąś imprezę organizowaną w restauracji hotelowej zostaniecie o tym uprzedzeni. A to się rzadko zdarza w Polsce.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Pokój był czysty, pościel i ręczniki w porządku, łóżko wygodne, jednak zapach w pokoju jest nie do wytrzymania. Dostępny czajnik i zestaw kawa/herbata. Obsługa uczynna i miła. Parking hotelowy dostępny.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Anna L
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne położenie, olbrzymi darmowy parking, miła obsługa, działające wifi... może trochę ciasno zwłaszcza w łazience... Za to przystępne ceny!!! Hotel jest od lat etapami remontowany, może nawet kiedyś będzie klimatyzowany?
W każdym razie mamy nadzieję jeszcze nie raz tam nocować

Dziękujemy, JanWil52
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin U, Kierownik sprzedaży, Hotel ŚląskOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Dzień dobry,

Dziękujemy za wybór naszego hotelu. Faktycznie bierzemy pod uwagę wyposażenia pokoi w klimatyzację, ale na chwilę obecną nie możemy jeszcze wskazać konkretnej daty wykonania modernizacji. Mamy nadzieję że będzie to jak najszybciej. Zapraszamy serdecznie!