Wrocław
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel Śląsk stanął na wysokości zadania, jakim było przygotowanie naszego najważniejszego wspólnego dnia - dnia wesela. Od samego początku kontakt z managerem restauracji był niesamowicie dobry i dostosowany do naszego flow. Wszystkie sugestie i odpowiedzi udzielone nam przez obsługę znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości - bez nich niejednokrotnie zrobilibyśmy lub przygotowali coś zbędnego.
Niezwykle gładko i szybko poszła tez rezerwacja miejsc hotelowych dla gości. Pokoje - niezwykle czyste i ładne - wykraczają wysoko ponad 3 gwiazdki.
Obsługa przyjęcia była niesamowicie sprawna i miła. Profesjonalnie przygotowana sala była po prostu piękna! Najważniejsze na polskich weselach, jedzenie, było przepyszne. Nasi goście do dzisiaj je zachwalają. Chcemy tez nadmienić, ze nasi wegetariańscy przyjaciele byli niesamowicie zadowoleni ze swoich potraw, które zaserwowała i zaproponowała im restauracja Hotelu Śląsk.

Z całego serca polecamy zarówno restauracje jak i hotel !

Ewelina i Kacper

Dziękujemy, Kacper D
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bardzo dobry hotel, dogodnie położony a jego największym atutem jest czystość i profesjonalna obsługa. Jedzenie w porządku. Jeżeli traficie w trakcie rezerwacji na jakąś imprezę organizowaną w restauracji hotelowej zostaniecie o tym uprzedzeni. A to się rzadko zdarza w Polsce.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Pokój był czysty, pościel i ręczniki w porządku, łóżko wygodne, jednak zapach w pokoju jest nie do wytrzymania. Dostępny czajnik i zestaw kawa/herbata. Obsługa uczynna i miła. Parking hotelowy dostępny.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Anna L
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne położenie, olbrzymi darmowy parking, miła obsługa, działające wifi... może trochę ciasno zwłaszcza w łazience... Za to przystępne ceny!!! Hotel jest od lat etapami remontowany, może nawet kiedyś będzie klimatyzowany?
W każdym razie mamy nadzieję jeszcze nie raz tam nocować

Dziękujemy, JanWil52
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin U, Kierownik sprzedaży, Hotel ŚląskOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Dzień dobry,

Dziękujemy za wybór naszego hotelu. Faktycznie bierzemy pod uwagę wyposażenia pokoi w klimatyzację, ale na chwilę obecną nie możemy jeszcze wskazać konkretnej daty wykonania modernizacji. Mamy nadzieję że będzie to jak najszybciej. Zapraszamy serdecznie!

Zrecenzowano: 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotel. Przyzwoite i czyste pokoje wyposażone w czajnik elektryczny i kawę i herbatę. Mieliśmy piękny widok na Sky Tower. Śniadania takie sobie. Natomiast przemiła obsługa i w recepcji i w restauracji. Nic nie stanowiło problemu i wszystko miło, przyjemnie i z uśmiechem. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego hotelu i z pewnością wrócimy.

Dziękujemy, Agnieszka W

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za pobyt w naszym hotelu i zapraszamy do nas przy kolejnej okazji.