“NIE POLECAM”
Pod Fredra — recenzja

Pod Fredra
Nr 135 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Byliśmy rodziną w 5 osób. lokalizacje i wnętrze wspaniałe. Jedzenie kiepskie, mieliśmy wrażenie że odgrzewane. Filet kurczaka twardy, kapusta zbyt słona nie dało się jeść. Horendalne ceny za to niby polskie jadło. Kelner taki sobie. nie polecam.

Dziękujemy, Czesław G

Zrecenzowano 1 września 2019

Królik, szparagi, rosołek. Jak za dawnych lat u mamy. Świetna staropolska restauracja!!! Polecam w każdej okazji czy rodzinnie czy w pojedynke

1  Dziękujemy, David D
Zrecenzowano 1 września 2019

Staropolska kuchnia, klimat i dania. Uwielbiam to miejsce. Polecam Zurek w chlebie i polędwiczki wieprzowe

1  Dziękujemy, TomaszD1306
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nieziemsko dobra staropolska kuchnia. Polecam żeberka na zasmażanej kapuście! Panowie wiedza jak gotować. Polecam

Dziękujemy, 858bartoszg
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Obsługa dramatyczna. Domyślając się, że trzeba będzie na dania nieco poczekać, chcieliśmy zacząć od kawy. Niestety, jak to się wyraził tzw. kelner- "kawa jest do jedzenia". Hmmmm.... skoro obsługa tak bardzo przestrzega etykiety, rachunek na 300 zł. zostawiliśmy w restauracji nieopodal, gdzie nikt się jakoś nie zdziwił kolejnością.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, gaja-yu

Pod Fredra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pod Fredra? Podziel się wrażeniami!