“Perfekcyjnje”
Pod Fredra — recenzja

Pod Fredra
Nr 133 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Królik, szparagi, rosołek. Jak za dawnych lat u mamy. Świetna staropolska restauracja!!! Polecam w każdej okazji czy rodzinnie czy w pojedynke

1  Dziękujemy, David D

Zrecenzowano 1 września 2019

Staropolska kuchnia, klimat i dania. Uwielbiam to miejsce. Polecam Zurek w chlebie i polędwiczki wieprzowe

1  Dziękujemy, TomaszD1306
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nieziemsko dobra staropolska kuchnia. Polecam żeberka na zasmażanej kapuście! Panowie wiedza jak gotować. Polecam

Dziękujemy, 858bartoszg
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Obsługa dramatyczna. Domyślając się, że trzeba będzie na dania nieco poczekać, chcieliśmy zacząć od kawy. Niestety, jak to się wyraził tzw. kelner- "kawa jest do jedzenia". Hmmmm.... skoro obsługa tak bardzo przestrzega etykiety, rachunek na 300 zł. zostawiliśmy w restauracji nieopodal, gdzie nikt się jakoś nie zdziwił kolejnością.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, gaja-yu
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Znakomite miejsce w najciekawszej części rynku. Wszystko jak na dłoni a jednocześnie miło i spokojnie. Stek ze szparagami doskonały. Podjadłem dziewczynie pierogi które też były rewelacyjne. Polecamy.

Dziękujemy, Piotr H

Pod Fredra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pod Fredra? Podziel się wrażeniami!