“Nie polecam”
Pod Fredra — recenzja

Pod Fredra
Nr 135 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Obsługa dramatyczna. Domyślając się, że trzeba będzie na dania nieco poczekać, chcieliśmy zacząć od kawy. Niestety, jak to się wyraził tzw. kelner- "kawa jest do jedzenia". Hmmmm.... skoro obsługa tak bardzo przestrzega etykiety, rachunek na 300 zł. zostawiliśmy w restauracji nieopodal, gdzie nikt się jakoś nie zdziwił kolejnością.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, gaja-yu

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Znakomite miejsce w najciekawszej części rynku. Wszystko jak na dłoni a jednocześnie miło i spokojnie. Stek ze szparagami doskonały. Podjadłem dziewczynie pierogi które też były rewelacyjne. Polecamy.

Dziękujemy, Piotr H
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Serdecznie polecam, dobre jedzenie. Miła atmosfera a miejsce bardzo urokliwe, sam środek wrocławskiego Rynku

Dziękujemy, AdrianK2705
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Jadłam przepyszne pierogi ruskie, wypchane farszem po brzegi. Golonka z kapustą to dosłownie niebo w gębie! Nigdzie nie jadłam lepszej, kapusta była tak idealnie wyważona, że mogłabym jeść samą kapustę codziennie, mięso w golonce kruchutkie, mięciutkie. Obłęd! Do tego przemiła obsługa, pyszne piwo! Polecam z całego serca <3

Dziękujemy, Lucyna B
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Bardzo serdecznie polecam restauracje pod Fredrą. Pyszne jedzenie, znośne ceny. Rodzina była zachwycona

Dziękujemy, Mateusz M

Pod Fredra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pod Fredra? Podziel się wrażeniami!