Zrecenzowano: 10 października 2017

Wspaniała lokalizacja hotelu, jakość obsługi, widok z okna i czystość pokoju to tylko nieliczne z elementów jakie można wymienić jeżeli chodzi o nasz pobyt w PURO. Hotel posiada podziemny parking, który jest nieoceniony podczas biznesowej podróży samochodem do centrum Wrocławia. Bliskość do rynku sprawiła, że mimo natłoku obowiązków, można było z łatwością odpocząć i zjeść wspaniałą kolację w jednej z restauracji z widokiem na ratusz. Zapewniona przestrzeń i niebanalny wystrój Hotelu, również sprzyjają atmosferze relaksu, odpoczynku i zapewniaj komfort przy jednoczesnym zachowaniu stylu i elegancji. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce spędzić noc we Wrocławiu do skorzystania z usług PURO Wrocław Stare Miasto!

• Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, damian_kupczyk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LukaszPiekarski, General Manager, PURO Wroclaw Stare MiastoOdpowiedź udzielona 12 października 2017

Drogi damian_kupczyk,

bardzo dziękujemy za rezerwację pokoju w naszym hotelu i niezwykle pochlebną opinię wyrażoną po pobycie. Cieszymy się, że nasz hotel przypadł Ci do gustu i serdecznie zapraszamy do częstszych wizyt. Polecamy się również w Krakowie, Poznaniu i Gdańsku.

Do zobaczenia :)

Zrecenzowano: 4 października 2017

Jeden z lepszych hoteli 3*. Godna polecenia lokalizacja i zaplecze. Hotel urządzony pomysłowo i przytulnie Na miejscu regionalne alkohole, nie wiem jak kuchnia, bo stołowałem się na mieście. Życzliwa obsługa

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, lukaszp615

Drogi lukaszp615,

dziękujemy za rezerwację pokoju w naszym hotelu i ciepłe słowa po pobycie. Cieszymy się, że koncept PURO przypadł Ci do gustu. Zapraszamy do częstszych wizyt :)

Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2017

hotel bardzo przyjemny, położony w dogodnym miejscu, bardzo fajny ogródek z wyjściem na deptak położony na tyłach hotelu, pokoje ładne, bardzo czyste, medialne. Super sprawa z ekspresem do kawy i herbaty dostępnym ogólnie dla gości hotelowych.
Minus za mały parking i brak miejsc, w prawdzie bardzo blisko jest położony "zaprzyjaźniony" parkin podziemny, ze zniżką dla gości hotelu Puro, ale jest to spacer z walizką po kamieniach, i drugi minus za wygórowaną cenę za śniadanie, z którego z tego powodu nie korzystałam.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, justynabur
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LukaszPiekarski, General Manager, PURO Wroclaw Stare MiastoOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2017

Droga justynabur,

bardzo dziękujemy za rezerwacje naszego hotelu oraz pozytywną opinię wyrażoną za pośrednictwem TripAdvisora. Mamy nadzieję, że pobyt się udał i szybko do nas wrócisz. Niestety nie możemy nic poradzić na brak miejsca na parkingu. Nie mamy na to wpływu. Mamy nadzieję, że następnym razem nie będzie takiego problemu.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam ponownie,

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2017

Bardzo sympatyczna obsługa hotelowa-poprosiliśmy o "cichy pokój" i taki dostaliśmy z uwagi na podróż z małym dzieckiem.Pokój i łazienka czyste i starannie przygotowane.Plus za możliwość zrobienia ciepłego napoju w recepcji w cenie pobytu z uwagi na brak czajnika w pokoju.Śniadanie smaczne i każdy znajdzie coś dla siebie.Na miejscu okazało się,że parking hotelowy był pełny,ale zostaliśmy skierowani na parking podziemny przy sąsiedniej ulicy. Blisko na spacery i zwiedzanie starego miasta.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Annika5

Droga Anniko5,

bardzo dziękujemy za rezerwację pokoju w naszym hotelu oraz przyjazną recenzję. Cieszymy się, że nasz obiekt przypadł Ci do gustu. Zachęcamy do kolejnych przyjazdów i liczymy, że następny będzie już na 5tkę :)

Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Fajne, nowoczesne miejsce z charakterem. Mimo, ze w centrum to odpocząć tez można pod drzewkiem :-)
Wspaniała i pomocna obsługa.
Hotel znajduje się blisko nocnych atrakcji Wrocławia oraz Starego Miasta.

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, JPM e

Drogi JPM e

dziękujemy za rezerwację w naszym hotelu oraz super opinię po pobycie. Cieszymy się z kolejnego zadowolonego gościa w naszym obiekcie. Zapraszamy gorąco do kolejnych wizyt,

Pozdrawiam.