“Dogodna lokalizacja”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
PURO Wroclaw Stare Miasto
Miejsce nr 4 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 18 października 2017

sprawia, że hotel choć położony w ścisłym centrum Wrocławia, oferuje wytchnienie i spokój od zgiełku miasta. Pokoje nie są zbyt duże, ale mają wysoki standard, który pozwala komfortowo odpocząć. Czystość, dbałość o klienta bez zarzutu - tylko cena śniadań jest zdecydowanie zbyt wysoka w stosunku do ich jakości

Wskazówka dotycząca pokojów: Lepiej nie kupować śniadań, gdyż w okolicy jest wiele miejsc w których za 50 PLN zjesz śniadanie i l...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: październiku 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Kret K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LukaszPiekarski, General Manager, PURO Wroclaw Stare MiastoOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Kret K,

dziękujemy bardzo za rezerwację pokoju w naszym hotelu i chęć podzielenia się wrażeniami z pobytu za pośrednictwem TripAdvisora. Cieszymy się, że nasz hotel przypadł Ci do gustu. Jeżeli chodzi o cenę śniadań, to wydaje mi się, że jest na poziomie cen w innych hotelach tej klasy. Jeżeli chodzi o jakość, to trudno mi się odnieść, bo nie piszesz co było nie tak. Codziennie dokładamy starań, żeby mieć najlepsze śniadanie w mieście :) Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej.

Do zobaczenia,

Zrecenzowano 10 października 2017

Wspaniała lokalizacja hotelu, jakość obsługi, widok z okna i czystość pokoju to tylko nieliczne z elementów jakie można wymienić jeżeli chodzi o nasz pobyt w PURO. Hotel posiada podziemny parking, który jest nieoceniony podczas biznesowej podróży samochodem do centrum Wrocławia. Bliskość do rynku sprawiła, że mimo natłoku obowiązków, można było z łatwością odpocząć i zjeść wspaniałą kolację w jednej z restauracji z widokiem na ratusz. Zapewniona przestrzeń i niebanalny wystrój Hotelu, również sprzyjają atmosferze relaksu, odpoczynku i zapewniaj komfort przy jednoczesnym zachowaniu stylu i elegancji. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce spędzić noc we Wrocławiu do skorzystania z usług PURO Wrocław Stare Miasto!

• Data pobytu: październiku 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, damian_kupczyk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LukaszPiekarski, General Manager, PURO Wroclaw Stare MiastoOdpowiedź udzielona 12 października 2017

Drogi damian_kupczyk,

bardzo dziękujemy za rezerwację pokoju w naszym hotelu i niezwykle pochlebną opinię wyrażoną po pobycie. Cieszymy się, że nasz hotel przypadł Ci do gustu i serdecznie zapraszamy do częstszych wizyt. Polecamy się również w Krakowie, Poznaniu i Gdańsku.

Do zobaczenia :)

Zrecenzowano 4 października 2017

Jeden z lepszych hoteli 3*. Godna polecenia lokalizacja i zaplecze. Hotel urządzony pomysłowo i przytulnie Na miejscu regionalne alkohole, nie wiem jak kuchnia, bo stołowałem się na mieście. Życzliwa obsługa

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, lukaszp615

Drogi lukaszp615,

dziękujemy za rezerwację pokoju w naszym hotelu i ciepłe słowa po pobycie. Cieszymy się, że koncept PURO przypadł Ci do gustu. Zapraszamy do częstszych wizyt :)

Pozdrawiam,

Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

hotel bardzo przyjemny, położony w dogodnym miejscu, bardzo fajny ogródek z wyjściem na deptak położony na tyłach hotelu, pokoje ładne, bardzo czyste, medialne. Super sprawa z ekspresem do kawy i herbaty dostępnym ogólnie dla gości hotelowych.
Minus za mały parking i brak miejsc, w prawdzie bardzo blisko jest położony "zaprzyjaźniony" parkin podziemny, ze zniżką dla gości hotelu Puro, ale jest to spacer z walizką po kamieniach, i drugi minus za wygórowaną cenę za śniadanie, z którego z tego powodu nie korzystałam.

• Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, justynabur
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LukaszPiekarski, General Manager, PURO Wroclaw Stare MiastoOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2017

Droga justynabur,

bardzo dziękujemy za rezerwacje naszego hotelu oraz pozytywną opinię wyrażoną za pośrednictwem TripAdvisora. Mamy nadzieję, że pobyt się udał i szybko do nas wrócisz. Niestety nie możemy nic poradzić na brak miejsca na parkingu. Nie mamy na to wpływu. Mamy nadzieję, że następnym razem nie będzie takiego problemu.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam ponownie,

Zrecenzowano 24 sierpnia 2017

Bardzo sympatyczna obsługa hotelowa-poprosiliśmy o "cichy pokój" i taki dostaliśmy z uwagi na podróż z małym dzieckiem.Pokój i łazienka czyste i starannie przygotowane.Plus za możliwość zrobienia ciepłego napoju w recepcji w cenie pobytu z uwagi na brak czajnika w pokoju.Śniadanie smaczne i każdy znajdzie coś dla siebie.Na miejscu okazało się,że parking hotelowy był pełny,ale zostaliśmy skierowani na parking podziemny przy sąsiedniej ulicy. Blisko na spacery i zwiedzanie starego miasta.

• Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Annika5

Droga Anniko5,

bardzo dziękujemy za rezerwację pokoju w naszym hotelu oraz przyjazną recenzję. Cieszymy się, że nasz obiekt przypadł Ci do gustu. Zachęcamy do kolejnych przyjazdów i liczymy, że następny będzie już na 5tkę :)

Pozdrawiam,

Łukasz Piekarski

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0,5 km
Sofitel Wroclaw Old Town
Sofitel Wroclaw Old Town
Nr 12 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 378
w odległości 1,3 km
DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław
w odległości 1,4 km
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Nr 5 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 291
w odległości 0,2 km
Europeum Hotel
Europeum Hotel
Nr 7 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 452
w odległości 0,5 km
Monopol Hotel
Monopol Hotel
Nr 9 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 444
w odległości 1 km
Mercure Wroclaw Centrum
Mercure Wroclaw Centrum
Nr 10 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 907
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w PURO Wroclaw Stare Miasto? Podziel się wrażeniami!

PURO Wroclaw Stare Miasto — dodatkowe informacje

Adres: Włodkowica 6, Wrocław 50-072, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 4 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 239 zł–482 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — PURO Wroclaw Stare Miasto 3*
Liczba pokoi: 102
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, 5viajes2012 S.L. i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: PURO Wroclaw Stare Miasto. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?