Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Hotel ma swój charakter, stare auta na korytarzach, ładnie urządzony, ale w okolicy pieszo, raczej nie ma co się wybierać, bo nie ma nic ciekawego. Dużo spotkań firmowych, duże obłożenie. Obsługa różna, raz miła drugi raz zostawia dużo do życzenia. Śniadania pyszne. Fajnie by było jak by był jakiś mała basenik dla relaksu.

Wskazówka dotycząca pokoi: blisko windy
Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 1jack2004
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szukałem we Wrocławiu hotelu który bez problemu wymelduje mnie w okolicach godziny czternastej. Zgłaszałem to nawet przed rezerwacją a potem momencie check innu. I wszystko wydawało się oczywiste i załatwione. Równo o godzinie dwunastej w pokoju pojawił się jakiś komunikat techniczny który nagle po kilku sekundach został wyłączony co już wybudziło mnie ze snu. Kilka minut później pokojówka zaczęła pukać do drzwi. Nie odpuszczała przez kilka minut. Wyszedłem do niej w samym ręczniku żeby zapytać o co chodzi. Zapytała mnie o której mam wyjazd... drogi hotelu chyba nie o to chodzi w idei późnego wymeldowania żeby budzić gościa i pytać go o której ma wyjazd. Oczywiście sprawę zgłosiłem na recepcji ale o jakiejkolwiek rekompensacie czy choćby parkingu bezpłatnym nie było mowy. Niestety ten hotel w przyszłości będę omijal szerokim lukiem. Nieprofesjonalizm przez duze N.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, konradg33
Zrecenzowano: 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazję skorzystac z uslug Hastona z tytułu balu,na jaki się tam udaliśmy. Obsługa dosyć zrożnicowana-jedna z Pań przemila, pomocna i kontaktowa,a druga odpowiadala bardzo lakonicznie. Niechetnie wytlumaczyla nam problem.
Sniadanie w formie meeega bogatego stołu szwedzkiego. Pyszności!!Pokoj czysty, przytulny. Cichy.
Parking tuz przy wejsciu do hotelu.
Generalnie bardzo na plus.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Danka H
Zrecenzowano: 26 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel położony poza centrum, dojazd taksówką 22 zł do centrum. Hotel czysty, dobrze zorganizowany. Nie można się do niczego przyczepić. Dodatkową atrakcją są zabytkowe pojazdy na parterze budynku. Śmiało można polecić pobyt.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, tomeku542
Zrecenzowano: 26 grudnia 2018

Bardzo fajny hotel, super skomunikowany - bardzo blisko autostradowej obwodnicy wrocławia oraz obwodnicy śródmiejskiej. Pokoje przestronne, ładnie urządzone. Jedzenie bardzo dobre a obsługa rewelacyjna. Duży parking, do dyspozycji jest kilka sal konferencyjnych. Teren hotelu jest bardzo ładnie zagospodarowany, jest gdzie wypocząć

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, EwaRams