Zrecenzowano: 2 października 2017

Hotel bardzo elegancki, z ciekawym wystrojem. Pokoje w solidnym standardzie, czyste, z ładną łazienką. Cicho. Trochę daleko od centrum miasta, ale dzięki temu cena noclegu jest przyzwoita. Dobrze wyposażona sala konferencyjna, porządna restauracja z dobrym jedzeniem oraz bar ze świetną kawą i przemiłym barmanem.

• Data pobytu: listopad 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2017

Mieliśmy bardzo udany pobyt. Jedzenie jest przepyszne. Jedyne zastrzeżenie które mam, to poczucie bezpieczeństwa. W dniu wyjazdu mieliśmy check-out o godz. 13:00. Po godz. 12-tej klucz do pokoju przestał działać i koleżanka poprosiła panią pokojową na korytarzu o otwarcie drzwi do naszego pokoju, bo chciałyśmy tylko zabrać swoje rzeczy. I pani pokojowa bez problemu otworzyła, nawet nie sprawdziła ID, ani nawet nie potwierdziła czy chociaż nazwisko się zgadza. W ten sposób każda obca osoba podając się za gościa hotelowego mogła wejść do pokoju i kogoś okraść.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, tatikow
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

W hotelu bywam bardzo często, pokoje są czyste niestety małe zwłaszcza jednoosobowe na upartego kładąc się na podłodze jestem w stanie dotknąć ścian smaczne śniadania o sporym wyborze. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Lukasz N
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, miła obsługa to na plus. Gorzej z wolnymi windami, uciążliwym połączenie z internetem wifi. Jednak kulminacją był brak ciepłej wody późnym wieczorem. W tej klasie hotelu to lekkie nieporozumienie.

Data pobytu: maj 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, PuszekOkruszek
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel blisko zjazdu z S8, wiele firm w pobliżu. Czysto, wysokie ceny co nie przekłada się na obsługę, która kuleje. Wydawało się, ze obsłudze nie zależy na klientach - smutni, ponurzy i raczej niezbyt mili. Za takie ceny można więcej wymagać.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż służbowa
2  Dziękujemy, Mariusz P