Zrecenzowano: 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W pokoju brudno, łazienka do remontu. Podłoga sie trzesie jak tylko ulicą jedzie tramwaj. Strasznie zimno w pokoju na dworze było około 5 stopni i ogrzewanie nie zostało właczone. Poratowała nas Pani recepcjonistka grzejnikiem elektrycznym, który był przekazywany miedzy pokojami. Jedyny plus to czysta pościel i uprzejma Pani recepcjonistka.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 258grzegorzs
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W pokoju stary bród, firanki czarne , okna brudne,materace z plamami które nawet nie były przykryte prześcieradłem,brudno w kabinie prysznicowej,w aneksie kuchennym zalany obrus, telewizor wielkości monitora od komputera którego nie dało się wyłączyć,poduszki śmierdzące!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 410IrenaS
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hostel nowoczesny tv w pokoju czysciutki, wygodny dla rodzin z dziećmi ( Łóżeczko dla dziecka dostawiaja) Prysznic wygodny kuchnia dobrze wyposażona (kawa herbata gratis) Można ugotować lodówka można przechowywać własne produkty. Blisko rynek wiele imprez. Polecamy

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, barborka57
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce fajne bo przy samym rynku wrocławskim. Czysciutko, miła obsługa, pokój dobrze wyposażony ( telewizor żelazko suszarka. Aneks kuchenny w którym można zjeść lodówka czajnik. Mieszkaliśmy 8 dni w trzech różnych pokojach i w każdym spało się ok mimo tranwaji które słychać można normalnie spać.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Kamila B
Zrecenzowano: 13 lipca 2018

Pobyt 16 do 20 czerwca 2018
Pokój dostaliśmy od podwórza i miejsce na parkingu w podwórzu.
W podwórku jest jeszcze jeden hostel dla młodzieży oraz szkoła tańca i strzelnica sportowa w garażu.
Wady tego miejsca:
- hałas z podwórza do północy
- trzęsienie domu od każdego przejeżdżającego tramwaju
- brak klimatyzacji, gorący pokój przy słonecznym dniu
- praktycznie cisza nocna była od północy do 5 rano
- parking płatny 30 zł/doba, niepraktyczny, bo samochody stoją jeden za drugim ( dwa podwójne miejsca) i ktoś kogoś zawsze blokuje

Plusy tego miejsca:
- miła obsługa w recepcji i przy parkingu
- blisko do centrum

Wniosek końcowy: tego hostelu nie polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój jeśli to możliwe, to tylko od strony podwórza.
Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, ZdzislawK