Wrocław
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nocowaliśmy tu w czasie dwudniowego pobytu we Wrocławiu. Miejsce zlokalizowane ok 15 min spacerkiem od Rynku wrocławskiego, na 6 piętrze kamienicy. Pod budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking. Dostaliśmy pokój z balkonem 'od podworza', mimo spania przy otwartym oknie szum ulicy i jeżdżących tramwajów mi nie przeszkadzał. Pokój ładny, z szafą zlokalizowaną w przedsionku. Śniadania od 7-10 (11 w weekendy), smaczne. Potrawy przechowywane w przeszklonej lodówce, co istotne przy gorących temperaturach. Istnieje możliwość zjedzenia śniadania przy stoliku na balkonie, jeśli akurat jest wolny. W recepcji można poprosić o suszarkę do włosów, żelazko (osobiście polecam mieć własną suszarkę, bo pani recepcjonistka nie mogła znaleźć ani jednej gdy potrzebowałam - za to odejmuje jedną gwiazdkę).

Dziękujemy, KATABRU
Zrecenzowano: 4 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Hostel fajny. Sprzęty nowe.ciepło, apartamenty na 6 piętrze. Ręczniki pościel czyste. Ogólnie rewelacja. Śniadanie wypasione kawa herbata pieczywo wędliny warzywa bardzo dobre. Serdecznie polecam i dziękuję właścicielom i obsłudze

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Robert x
Zrecenzowano: 11 lutego 2018

Super lokalizacja, bardzo ładny pokój, sympatyczne i pomocne Panie w recepcji. I super cena.....śniadania w cenie pobytu. Na krótki wypad do Wrocka, polecam. Wszędzie blisko, Stare Miasto pieszo w 10 minut.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Jacek T
Zrecenzowano: 22 grudnia 2017

Bardzo dobry hostel w centrum Wrocławia (15 minut spacerem do Rynku). Pokoje czyste, fajnie wypasażone, wymagałyby jedynie lekkiego odświeżenia. W kuchni bezpłatna kawa i herbata cały czas, śniadania bogate jak na tan rodzaj obiektu. Łazienka również czysta. Cały pokój bardzo duży.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, wskrisso
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Super pokój czysty miła obsługa i dobre śniadanko. Są tylko dwa minusy brak dobrej kawy i okolica nocą mało ciekawa. Jest parking dla samochodu pod hostelem. W pokoju czysta pościel, ręczniki ale brak żelu do kąpieli to minusik.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, 497marekm