Cilantro Bed & Breakfast
Scandic Wroclaw(Wrocław)
86 USD
69 USD
  • Restauracja
Boutique Hotel's Wrocław(Wrocław)(Świetna cena!)
66 USD
  • Basen
103 USD
Priceline
  • Bezpłatny parking
Haston City Hotel(Wrocław)(Świetna cena!)
64 USD
54 USD
Travelocity
FiltrujWszystkie języki
Zrecenzowano 6 marca 2016

Dobry standard za niewygórowaną cenę. Pokój był ładny i czysty, śniadanie (wliczone w cenę) składa się z małego szwedzkiego bufetu (wędliny, sery, płatki, jogurty, kawa, herbata, ciasto). Okolica z dobrym dojazdem do Rynku i innych wrocławskich atrakcji.
Minusem jest lokalizacja przy dość ruchliwej ulicy, osoby nieprzyzwyczajone do miejskiego gwaru (tramwaje!!) powinny prosić o rezerwację pokoju od podwórza.

• Data pobytu: lutym 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, kartonowy_swiat
Zrecenzowano 22 lutego 2016

CZYSTOŚĆ W POKOJU I ŁAZIENCE KARYGODNA!!! Srtona internetowa piękna jednak odbiegająca od rzeczywistości! Podejście i zaangazowanie presonelu - BRAK, zjęci są siedzeniem na portalach społecznościowych. Od samego wejścia brud w pokoju bił po oczach, ogrzewanie było zakręcone, przed skorzystaniem z łazienki sama ją najpierw posprzątałam, zresztą zdjecia mówia same za siebie. Kurz i włosy w szafie były obrzydliwe. Mimo iż zwróciłam uwagę Pani w recepcji, że w pokoju jest brudno nawet nie wstała, nie przeprosiła, nie zaoferowała pomocy. Nie odezwała się słowem! Przez cały swój pobyt zastanawiałam się po co w zasadzie są te osoby w recepcji i wyglada na to że ich funkcją jest tylko otwieranie domofonu. Zadziwiającym jest fakt, że nikt w tym miejscu nie mysli o kliencie w pierwszej kolejności. W windzie rozmawiałam z innym gościem hotelowym, powiedził mi ze to w zasadzie jest Hostel a nie Hotel. Czyli wyszło ze płacimy jak za hotel (160zł na dobe) a dostajemy standard dziury hostelowej. Gdy zapytałam o to recepcjonistke wyjaśniła, ze to w zasadzie jest Bed&Breakfast. Drodzy pracownicy tegoż hotelu, Bed&Breakfast nie ma nic wspólnego z Waszym miejscem.Zachęcam do zgłębienia tematu.
O room service moża tylko pomarzyc więc nalezy oszczędzać ręczniki i papier toaletowy.
Z takim podejściem miejsce takie jak to nie ma szans by się rozwijać, potencjał ludzi którzy tam pracują nie jest wykorzystany w najniejszym stopniu. Nie ma opcji bym tam kiedykolwiek wróciła.

Przyznaje, że było cicho i nikt nie zakłócał ciszy nocnej. Wygodne łóżko. Śniadanie w porządku ale o godz. 9.00 nie było juz nic ciepłego wiec pozostały kanapki.

• Data pobytu: lutym 2016, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, MonikaMATeam
Zrecenzowano 24 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, pyszne śniadanko, ładny, czysty, ciepły pokój, wygodne łóżko.Plusem jest możliwość korzystania z kuchni i szybki internet.Minusy za lokalizację-niezbyt bezpieczniejsza dzielnica, szczególnie dla samotnie podróżującej osoby, brak suszarki i kosmetyków w pokoju, cieńkie ścianki między pokojami, niewygłuszające rozmów.

Data pobytu: styczniu 2016, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Sylwia R
Zrecenzowano 28 maja 2015

Obsługa jest przesympatyczna, śniadanie w cenie noclegu smaczne. Pokoje dość przestronne i gustownie urządzone. Łazienka przestronna i czysta. W tych pokojach w których byłam miała okno.Ogólna czystość też dobra. Zdjęcia na stronie zawsze są lekko podrasowane ale niewiele odbiegają od rzeczywistości. Pokoje w których nocowałam miały balkon , jeden z nich nawet bardzo duży. WIFI działa bez zarzutu. Na rynek można dotrzeć spacerkiem. Na pewno tu wrócę.

Data pobytu: kwietniu 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Marta W
Zrecenzowano 23 maja 2015 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa kompetentna I pomocna,do re šniadania,polecam jako bazè wypadowà do centrum miasta,Biko jest parking strzeżony w rozsádnej cenie,nice rozumiem Ludzi ktôrzy narzekajá szczerze polecam , no całkiem niezły widok na dachy miasta

Data pobytu: maju 2015
Dziękujemy, Jurek S