“Przepyszne jedzenie w pięknym miejscu.”
Zdrowa Krowa — recenzja

Zdrowa Krowa
Zamów online
Nr 531 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Opis: Zdrowa Krowa jest miejscem otwartym na każdego gościa! W naszym menu, oprócz najwyższej jakości steaków oraz burgerów znajdą Państwo menu dla dzieci. pozycje lunch'owe, burgery oparte na diecie KETOGENICZNEJ oraz PALEO. Każdy z naszych sosów przyrządzany jest od podstaw przez naszych kucharzy, a składniki przechodzą selekcje przed odbiorem przez szefa kuchni.

Mnóstwo kwiatów, ciekawy wystrój i przemiła obsługa. Zamówiłam burgera oraz sałatkę, piliśmy także drinki. Wszystko było przepyszne, do steków można było wybrać sos, a bułkę w burgerze mogliśmy zastąpić avocado lub pieczarką. Dużo opcji i każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam z czystym sercem. Burger majer cudo.

Dziękujemy, karolakarolakarolaka

Zdrowa Krowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Zdrowa Krowa? Podziel się wrażeniami!