“Wspólna uroczysta kolacja”
Marina Restauracja — recenzja

Marina Restauracja
Nr 40 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Restauracja bardzo przestronna, cała zachowana w jednym klimacie. Już na wejściu zajmuję się nami obsługa restauracji, co jest dużym plusem, Jako aperitif zamówiliśmy koktajle arbuzowe,które były fajne, orzeźwiające, a na przystawkę zamówiliśmy tatara (tatar idealnie posiekany podawany z intensywną musztardą dijon, gorczycą i świeżo tartą przy stole klienta truflą) oraz brushetty (szynka parmeńska bardzo dobre jakościowo a co za tym idzie pyszne w smaku. Pasta truflowa delikatna aksamitne, jednak pieczywo na którym było to serwowane delikatnie było zbyt mocno opieczone). Następnie na danie główne podano nam doradę (dorada delikatna, mięso odchodziło pięknie od ości, młode sezonowe warzywa podane aldente i fantastyczny sos na białym winie z kaparami) w całości oraz jagnięcinę (podana na pure ziemniaczanym porcja jagnięciny która była bardzo miękka, strukturalnie zgrane dodatki np chips ziemniaczany). Wszystko było smaczne, lecz nie zaskakiwało innowacyjnymi rozwiązaniami kulinarnymi

Dziękujemy, MarcinWS

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Wybraliśmy się wraz z mężem na wieczorną kolację. Usiedliśmy na zewnątrz, był bardzo ciepły wieczór i piękny widok. Kelnerka która wskazała nam mieście musiała najpierw posprzątać po poprzednich gościach. Zamiast od razu podać nam karty po prostu odeszła. W między czasie inna kelnerka szła do stolika obok z napojami pomyślałam ok jak będzie wracać napewno do nas zajdzie. Ale niestety nic, przeszła jakby nas nie było. Czekamy 10 min, czekamy 15 min w końcu kiedy po raz kolejny kelnerka przechodziła zapytałam czy możemy prosić karty. Wtedy je łaskawie dostaliśmy. Gdy w przeciągu 4 minut byliśmy gotowi do złożenia zamówienia znowu to samo. Kelnerki sto razy przechodziły koło nas i nic. Dodatkowo od momentu naszego przyjścia (pewnie i dłużej) były nie posprzatane 2 stoliki koło których ciągle przechodziły. Mąż był już zniesmaczony i chciał opuścić lokal, ale postanowiłam jeszcze poczekać. I tak jak wtedy w locie złapałam kelnerkę, która łaskawie przyjęła zamówienie. Jedzenie okey, jedyny plus tego wieczoru to chyba to że Aperol był duży i mocny. Radzę popracować nad załogą bo nie ogarniają 4 stolików (tyle było gości w restauracji). Był to nasz pierwszy i niestety ostatni raz.

1  Dziękujemy, Belzebiusz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: przystan2017, Kierownik ds. gości, Marina RestauracjaOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Dzień dobry,
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i braku Państwa satysfakcji ze spotkania w naszym lokalu.
Jesteśmy wdzięczni za podzielenie się z nami Państwa opinią i zwrócenie uwagi na tą ważną kwestię.
Mamy nową załogę oraz pracowników na sezon i podejmujemy wszelkie kroki w celu poprawy jej serwisu i zachowania. Prosimy o przyjęcie najszczerszych przeprosin.

Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała restauracja , pyszna kawa . Niestety obsługa mimo, iż bardzo miła słabo przeszkolona . Brudne filiżanki długo stały na stoliku nim ktoś je zabrał a zabrał tylko dlatego, że nie zmieściły się kolejne kieliszki z winem. Po poprzednie brudne kieliszki nikt już nie wrócił . Dostaliśmy wino w kieliszkach których stopki były pochlapane winem. Przy białej koszuli partnera mogło się to skończyć przykro. Naczynia zbierane poprzez głowę klientki. To niby drobiazgi ale w tak dobrej restauracji nie powinno się to zdażyć.

4  Dziękujemy, agu_m2019
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ja z moją połówką jesteśmy oczarowani jedzeniem i obsługą w tej restauracji... Pięknie podane dania, uprzejma profesjonalna obsługa, akurat to był poniedziałek i obsługiwał Nas młody człowiek o niesamowitej wiedzy o winach... polecam serdecznie :)

Dziękujemy, 896_ukaszw
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zapowiadało się naprawdę rewelacyjnie. Wybraliśmy się z mężem skuszeni dobrymi opiniami świętować rocznicę. Na początku zamówiliśmy winko, były efekty specjalne, butelka wjechała w coolerze z ciekłym azotem, fois gras wyborne, przegrzebki smaczne. Na danie główne półmisek ryb i owoców morza. Wszystko smaczne z wyjątkiem dorsza który miał dziwny posmak. Grzecznie podzieliłam się tą uwaga z kelnerka. Powiedziała że możliwe że jest to spowodowane sposobem przyrządzania ryby - sous vide. Potem było już gorzej. Przez 25 min nikt nie podszedł zapytać czy może chcielibyśmy napić się kawy, zamówić deser lub po prostu zapłacić rachunek. Gdy sami po długim czasie oczekiwania podeszlismy poprosić o rachunek, doliczono nam 2 piwa których nie zamawialismy. Nie dostaliśmy poprawnego rachunku, kelnerka przeprosiła za pomyłkę. Zapowiadało się naprawdę dobrze ale końcówka nas rozczarowała. Myślę że warto odwiedzić.

1  Dziękujemy, Smakosz_Krk

Marina Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Marina Restauracja? Podziel się wrażeniami!