“Miłe miejsce ”
Masala Grill & Bar — recenzja

Masala Grill & Bar
Zamów online
Nr 21 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Nasza restauracja na nowo odsłania sekrety kuchni wschodniej przez połączenie tradycyjnych receptur z Półwyspu Indyjskiego z gustami europejskimi. Nasi goście mają niepowtarzalną okazję odbycia kulinarnej przygody w najlepszym wydaniu. Starannie zaaranżowanym wnętrzom Masali nieprzypadkowo patronują słonie. Są one symbolem szczęścia i powodzenia. Wierzymy, że dobra energia udzieli się także naszym Gościom. Prawdziwie indyjskie potrawy są przygotowywane przez rodowitych kucharzy na Państwa oczach. Tradycyjne podpłomyki, mięsa i ryby grillowane w piecu z węglem drzewnym oraz sery własnej produkcji to nasza specjalność. Zapraszamy do stołu

Methi Chicken Masala generalne, pyszne danie. Polecam to miejsce dla osób ciekawych kuchni świata. Miejsce przyjemne, mające kimat.

Dziękujemy, Maciejanka

Zacznę od obsługi restauracji, Pani kelnerka super! Potrafiła z ogromną pasją opowiadać o klimacie kuchni i podpowiadał co warto spróbować.
Zupa rewelacyjna!!!!! Idealnie doprawiona. Zestaw mięs perfekcyjnie przygotowany! Sałatka z mango i marchewki bardzo smaczna! Chleb z pieca idealnie wypieczony! Wino idealnie dopasowane do posiłku. Na pewno tu wrócę i polecam to miejsce!

Dziękujemy, Lenka W
Zrecenzowano 13 września 2019

Byłem tu kiedyś i jedzenie było rewelacyjne, niestety teraz dostaliśmy mocno przesolona kozie i jagniecina była za twarda i zylasta, menadżer przeprosił i powiedział że kucharzowi się przesolilo dzisiaj, a jagniecina taka dostali i nic nie poradzą , w zamian zaproponowali inne danie i za to plus, obsługa bardzo miła

Dziękujemy, ChrisSad88
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Masala_Grill_And_Bar, Kierownik ds. PR, Masala Grill & BarOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za recenzję. To sytuacja losowa - mamy nadzieję, że danie zaproponowane w zamian Panu smakowało. Zawsze staramy się dbać o naszych Gości. Pozdrawiamy! :)

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze indyjskie jedzenie jakie jadłam. Po prostu smak Indii, indyjskie przyprawy, indyjskie klimat. Kurczak był genialnie doprawiony i niesamowicie smaczny, doskonale zrobiony po prostu. Sałatka z mango i marchewki niesamowita. Jadłam zestaw w którym wszystko świetnie że sobą współgrało, można było ostre zagryzać właśnie sałatka,do tego chlebek. Super z jestem zachwycona tym miejscem, jeśli we Wrocławiu chce się zjeść coś dobrego indyjskiego to tylko tam. A obsługa bardzo sympatyczna i pomocną. Świetne miejsce.

Dziękujemy, Joanna0716
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Masala_Grill_And_Bar, Kierownik ds. PR, Masala Grill & BarOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Pani Joanno, dziękujemy za miłe słowa! :) Bardzo staramy się odzwierciedlić klimat Indii i wyróżnić to, co w nich najlepsze - w szczególności dbając o naszą Kuchnię. Składniki, proporcje, smaki, sposób przygotowania - przychodząc do Masali może być Pani pewna, że to wszystko jest wynikiem długotrwałej pracy i ogromnych starań. Cieszymy się, że efekt jest tak pozytywny! Pozdrawiamy serdecznie - mamy nadzieję, do zobaczenia wkrótce. :)

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny wystrój, aczkolwiek trochę wąsko i ciężko jest znaleźć wolny stolik tak o - od razu. Mimo wszystko - najlepszy chlebek naan, jaki jadłam i najlepsze indyjskie jedzenie w całym Wrocławiu!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Kleinzwerg

Bardzo dziękujemy za recenzję! :) Cieszymy się, że praca którą na co dzień wykonujemy - dbając o składniki, sposób przygotowywania dań, wystrój i obsługę Gości - jest doceniana. Zapraszamy do Masali ponownie! :)

Masala Grill & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Masala Grill & Bar? Podziel się wrażeniami!