“Pysznie choc malo pikantnie”
Masala Grill & Bar — recenzja

Masala Grill & Bar
Nr 28 wśród 741 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Nasza restauracja na nowo odsłania sekrety kuchni wschodniej przez połączenie tradycyjnych receptur z Półwyspu Indyjskiego z gustami europejskimi. Nasi goście mają niepowtarzalną okazję odbycia kulinarnej przygody w najlepszym wydaniu. Starannie zaaranżowanym wnętrzom Masali nieprzypadkowo patronują słonie. Są one symbolem szczęścia i powodzenia. Wierzymy, że dobra energia udzieli się także naszym Gościom. Prawdziwie indyjskie potrawy są przygotowywane przez rodowitych kucharzy na Państwa oczach. Tradycyjne podpłomyki, mięsa i ryby grillowane w piecu z węglem drzewnym oraz sery własnej produkcji to nasza specjalność. Zapraszamy do stołu
Opole, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 8
5 recenzje(-i) restauracji
“Pysznie choc malo pikantnie”
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzonko bardzo dobre choc malo pikantne, a szkoda. Dodajcie wiecej spice'ow bo przeciez o to chodzi w kuchni indyjskiej. Minus za to, ze danie nie jest podawane z naan bread i ryzem jako podstawa tylko traktowane sa jako dodatki za doplata. Wystroj bardzo fajny, obsluga bardzo mila, no i wc czyste :) napewno wrocimy i polecimy innym.

Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, marriedKat
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MASALA_PR_Manager, Kierownik ds. PR, Masala Grill & Bar, 19 kwietnia 2017
Witamy,
Bardzo dziękujemy i zapraszamy do nas ponownie!
Naszą ostrość dostosowaliśmy do łagodnego polskiego podniebienia. Jednak można przy składaniu zamówienia dać znać obsłudze, że lubi się "na pikantnie" ;)
Gwarantujemy, że nasi kucharze będą zachwyceni ;)))

Napisz recenzję

15 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“Polecam !!!”
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2017

Najpyszniejsze jedzenie na rynku. Jeśli jesteście we Wrocławiu nie możecie ominąć tej restauracji :) Duży wybór w menu, restauracja duża, ale ciasna. Najważniejsze, że pomieści wiele gości i nie zawsze trzeba rezerwować stolik :) Ceny adekwatne do posiłków (średnie), szkoda tylko, że dorosła osoba nie może wybrać sobie nic z menu dla dzieci ... mam nadzieje, że kiedyś się to zmieni :) bo zestawy są super ułożone.

• Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, madeleiines
Wspaniale!
Bardzo dziękujemy za te słowa. Miło to czytać ;)
PS.: Dla dorosłych mamy również bardzo dobrze skomponowane dania. Zachęcamy do próbowania kolejnych z karty.

Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
7 recenzje(-i) restauracji
“Indyjsko”
Zrecenzowano: 15 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjemny lokal w doskonałej lokalizacji. Dania w karcie różnorodne. Moj wybór Tikka z nanem - bardzo smaczna. Wyczuwalna gama smaków przypraw. Obsługa sprawna. Ceny dosyć wysokie, ale lokalizacja i składniki kosztują ... Pozytywnie!

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, AnkaWro
Dziękujemy!
Bardzo na miło czytać takie recenzje. To zawsze pozytywna informacja zwrotna, że idziemy w dobrą stronę serwując tak dobre jakościowo dania. Zgodnie z tym co Pani zauważyła, ceny są dostosowane do jakości i lokalizacji. Dziękujemy za te słowa.
Liczba recenzji: 1
“Kolacja ”
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Niezapomniane doznanie kulinarne!:) Przemila obsluga i swietna atmosfera w doskonalej lokalizacji Wrocławia.

Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, Marek K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MASALA_PR_Manager, Kierownik ds. PR, Masala Grill & Bar, 13 kwietnia 2017
Witamy i dziękujemy!
Rzeczywiście wielu naszych gości chwali sobie pobyt u nas za sprawą obsługi oraz świetnego jedzenia. Bardzo nam miło, że również Pan to zauważył.

PS.: Lokalizacja nam także bardzo odpowiada ;)
Wrocław, Polska
Liczba recenzji: 1
“SUPER”
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2017

atmosfera bardzo przyjazna. obsługa super. jedzenie przepyszne. z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce :)

• Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, issabella132
Wspaniale!
Bardzo dziękujemy za te słowa. Miło to czytać ;)

Masala Grill & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Masala Grill & Bar? Podziel się wrażeniami!