“Polecam !!!”
Masala Grill & Bar — recenzja

Masala Grill & Bar
Nr 25 wśród 745 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Nasza restauracja na nowo odsłania sekrety kuchni wschodniej przez połączenie tradycyjnych receptur z Półwyspu Indyjskiego z gustami europejskimi. Nasi goście mają niepowtarzalną okazję odbycia kulinarnej przygody w najlepszym wydaniu. Starannie zaaranżowanym wnętrzom Masali nieprzypadkowo patronują słonie. Są one symbolem szczęścia i powodzenia. Wierzymy, że dobra energia udzieli się także naszym Gościom. Prawdziwie indyjskie potrawy są przygotowywane przez rodowitych kucharzy na Państwa oczach. Tradycyjne podpłomyki, mięsa i ryby grillowane w piecu z węglem drzewnym oraz sery własnej produkcji to nasza specjalność. Zapraszamy do stołu
Województwo dolnośląskie, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 27
15 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“Polecam !!!”
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2017

Najpyszniejsze jedzenie na rynku. Jeśli jesteście we Wrocławiu nie możecie ominąć tej restauracji :) Duży wybór w menu, restauracja duża, ale ciasna. Najważniejsze, że pomieści wiele gości i nie zawsze trzeba rezerwować stolik :) Ceny adekwatne do posiłków (średnie), szkoda tylko, że dorosła osoba nie może wybrać sobie nic z menu dla dzieci ... mam nadzieje, że kiedyś się to zmieni :) bo zestawy są super ułożone.

• Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, madeleiines
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MASALA_PR_Manager, Kierownik ds. PR, Masala Grill & Bar, 19 kwietnia 2017
Wspaniale!
Bardzo dziękujemy za te słowa. Miło to czytać ;)
PS.: Dla dorosłych mamy również bardzo dobrze skomponowane dania. Zachęcamy do próbowania kolejnych z karty.

Napisz recenzję

Liczba recenzji: 7
7 recenzje(-i) restauracji
“Indyjsko”
Zrecenzowano: 15 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjemny lokal w doskonałej lokalizacji. Dania w karcie różnorodne. Moj wybór Tikka z nanem - bardzo smaczna. Wyczuwalna gama smaków przypraw. Obsługa sprawna. Ceny dosyć wysokie, ale lokalizacja i składniki kosztują ... Pozytywnie!

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, AnkaWro
Dziękujemy!
Bardzo na miło czytać takie recenzje. To zawsze pozytywna informacja zwrotna, że idziemy w dobrą stronę serwując tak dobre jakościowo dania. Zgodnie z tym co Pani zauważyła, ceny są dostosowane do jakości i lokalizacji. Dziękujemy za te słowa.
Liczba recenzji: 1
“Kolacja ”
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Niezapomniane doznanie kulinarne!:) Przemila obsluga i swietna atmosfera w doskonalej lokalizacji Wrocławia.

Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, Marek K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MASALA_PR_Manager, Kierownik ds. PR, Masala Grill & Bar, 13 kwietnia 2017
Witamy i dziękujemy!
Rzeczywiście wielu naszych gości chwali sobie pobyt u nas za sprawą obsługi oraz świetnego jedzenia. Bardzo nam miło, że również Pan to zauważył.

PS.: Lokalizacja nam także bardzo odpowiada ;)
Wrocław, Polska
Liczba recenzji: 1
“SUPER”
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2017

atmosfera bardzo przyjazna. obsługa super. jedzenie przepyszne. z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce :)

• Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, issabella132
Wspaniale!
Bardzo dziękujemy za te słowa. Miło to czytać ;)
Tychy, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 27
15 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Inny świat”
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2017

Miałem już nie korzystać z takich specjalności ale rodzina zachęciła i zajęliśmy miejsca. Obsługa bez problemu z chęcią do pomocy w każdej sprawie.
Zamówienie dopasowane do podniebienia - dobrze że podpowiadają i opowiadają o tych smakach i mocy przypraw. Wszystko było pyszne i super polecam.

• Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, robertrN1691QC
Witamy i dziękujemy za słowa uznania!
Rzeczywiście naszą ostrość dopasowaliśmy do europejskich podniebień ;)
Choć czasami kucharze mają więcej fantazji i sypną lekką ręką więcej ostrego aromatu...
Można o to poprosić przy składaniu zamówienia, do czego zachęcamy następnym razem!
Obsługa podobno najlepsza w mieście, więc nie ma się co dziwić, że potem tacy sa goście zadowoleni ;)

Masala Grill & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Masala Grill & Bar? Podziel się wrażeniami!