“Kolacja ”
Masala Grill & Bar — recenzja

Masala Grill & Bar
Nr 25 wśród 745 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Nasza restauracja na nowo odsłania sekrety kuchni wschodniej przez połączenie tradycyjnych receptur z Półwyspu Indyjskiego z gustami europejskimi. Nasi goście mają niepowtarzalną okazję odbycia kulinarnej przygody w najlepszym wydaniu. Starannie zaaranżowanym wnętrzom Masali nieprzypadkowo patronują słonie. Są one symbolem szczęścia i powodzenia. Wierzymy, że dobra energia udzieli się także naszym Gościom. Prawdziwie indyjskie potrawy są przygotowywane przez rodowitych kucharzy na Państwa oczach. Tradycyjne podpłomyki, mięsa i ryby grillowane w piecu z węglem drzewnym oraz sery własnej produkcji to nasza specjalność. Zapraszamy do stołu
“Kolacja ”
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Niezapomniane doznanie kulinarne!:) Przemila obsluga i swietna atmosfera w doskonalej lokalizacji Wrocławia.

Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, Marek K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MASALA_PR_Manager, Kierownik ds. PR, Masala Grill & Bar, 13 kwietnia 2017
Witamy i dziękujemy!
Rzeczywiście wielu naszych gości chwali sobie pobyt u nas za sprawą obsługi oraz świetnego jedzenia. Bardzo nam miło, że również Pan to zauważył.

PS.: Lokalizacja nam także bardzo odpowiada ;)
Napisz recenzję

Najpierw j. polski
Wrocław, Polska
“SUPER”
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2017

atmosfera bardzo przyjazna. obsługa super. jedzenie przepyszne. z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce :)

Dziękujemy, issabella132
Wspaniale!
Bardzo dziękujemy za te słowa. Miło to czytać ;)
Tychy, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 27
15 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Inny świat”
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2017

Miałem już nie korzystać z takich specjalności ale rodzina zachęciła i zajęliśmy miejsca. Obsługa bez problemu z chęcią do pomocy w każdej sprawie.
Zamówienie dopasowane do podniebienia - dobrze że podpowiadają i opowiadają o tych smakach i mocy przypraw. Wszystko było pyszne i super polecam.

Dziękujemy, robertrN1691QC
Witamy i dziękujemy za słowa uznania!
Rzeczywiście naszą ostrość dopasowaliśmy do europejskich podniebień ;)
Choć czasami kucharze mają więcej fantazji i sypną lekką ręką więcej ostrego aromatu...
Można o to poprosić przy składaniu zamówienia, do czego zachęcamy następnym razem!
Obsługa podobno najlepsza w mieście, więc nie ma się co dziwić, że potem tacy sa goście zadowoleni ;)
“Rewelacja”
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2017

Obsluga super,pyszne jedzenie! Za każdym razem jestem zachwycona. Szczerze polecam Do tego restauracja swietnie dostosowana dla rodzin z dziecmi. Warto odwiedzić

Dziękujemy, Magdalena N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MASALA_PR_Manager, Kierownik ds. PR, Masala Grill & Bar, 10 kwietnia 2017
Bardzo dziękujemy za tą recenzję!
Uwielbiamy takie relacje naszych gości. To dla nas przykład i dowód, że nawet w weekend, kiedy gości dorosłych jak i tych najmłodszych jest sporo, potrafimy stanąć na wysokości zadania ;)
Staramy się, aby dzieci mogły spędzić u nas wyjątkowy czas. Tym bardziej cieszy nas, że jest to zauważalne.
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 105
83 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 25
“Zdecydowanie nie”
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pseudo indyjska kuchnia - jest naprawdę słabo - nie ma cudów - jest badziewie - żarcie jak dla psa, obsługa z nosem w gorze - dramat

Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, Maciej W
Witamy,
martwi nas ta opinia. Choć nawet trudno jest nam mysleć, że moglibyśmy coś zrobić w tej materii. Ewidentnie nie był to dobry dzień dla nikogo.
Przykro nam słyszeć, że jesteśmy "Pseudo indyjską kuchnią"...
Wiele osób obraziłoby się słysząc takie stwierdzenie. My się nie zatrzymujemy i idziemy dalej.
Pomimo wszystko pozdrawiamy i życzymy udanego dnia!

Masala Grill & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Masala Grill & Bar? Podziel się wrażeniami!