“Rewelacja”
Masala Grill & Bar — recenzja

Masala Grill & Bar
Nr 25 wśród 745 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Nasza restauracja na nowo odsłania sekrety kuchni wschodniej przez połączenie tradycyjnych receptur z Półwyspu Indyjskiego z gustami europejskimi. Nasi goście mają niepowtarzalną okazję odbycia kulinarnej przygody w najlepszym wydaniu. Starannie zaaranżowanym wnętrzom Masali nieprzypadkowo patronują słonie. Są one symbolem szczęścia i powodzenia. Wierzymy, że dobra energia udzieli się także naszym Gościom. Prawdziwie indyjskie potrawy są przygotowywane przez rodowitych kucharzy na Państwa oczach. Tradycyjne podpłomyki, mięsa i ryby grillowane w piecu z węglem drzewnym oraz sery własnej produkcji to nasza specjalność. Zapraszamy do stołu
Liczba recenzji: 1
“Rewelacja”
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2017

Obsluga super,pyszne jedzenie! Za każdym razem jestem zachwycona. Szczerze polecam Do tego restauracja swietnie dostosowana dla rodzin z dziecmi. Warto odwiedzić

• Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, Magdalena N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MASALA_PR_Manager, Kierownik ds. PR, Masala Grill & Bar, 10 kwietnia 2017
Bardzo dziękujemy za tą recenzję!
Uwielbiamy takie relacje naszych gości. To dla nas przykład i dowód, że nawet w weekend, kiedy gości dorosłych jak i tych najmłodszych jest sporo, potrafimy stanąć na wysokości zadania ;)
Staramy się, aby dzieci mogły spędzić u nas wyjątkowy czas. Tym bardziej cieszy nas, że jest to zauważalne.
Zapraszamy do nas ponownie!
Napisz recenzję

83 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 25
“Zdecydowanie nie”
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pseudo indyjska kuchnia - jest naprawdę słabo - nie ma cudów - jest badziewie - żarcie jak dla psa, obsługa z nosem w gorze - dramat

Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, Maciej W
Witamy,
martwi nas ta opinia. Choć nawet trudno jest nam mysleć, że moglibyśmy coś zrobić w tej materii. Ewidentnie nie był to dobry dzień dla nikogo.
Przykro nam słyszeć, że jesteśmy "Pseudo indyjską kuchnią"...
Wiele osób obraziłoby się słysząc takie stwierdzenie. My się nie zatrzymujemy i idziemy dalej.
Pomimo wszystko pozdrawiamy i życzymy udanego dnia!
Wrocław, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 57
51 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 14
“OK”
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2017

Duży lokal w środku Rynku we Wrocławiu. Są miejsca na zewnątrz jak i w środku, i jedno jest pewne: tłok, tłok, tłok. To mi przeszkadzało, bardzo dużo ludzi i dość ciasno w środku. Dla nas - rodziny z małym dzieckiem w wózku to wyzwanie. Mimo to Pani kelnerka znalazła nam miejsce na którym jakoś się pomieściliśmy. W lokalu ze względu na tłok i masę ludzi było głośno, ciężko rozmawiać z partnerem który siedzi przy stoliku obok, taki hałas. Wszystko to zabiera urok tego miejsca. Obsługa bez zarzutu, Pani kelnerka wszystko pięknie wytłumaczyła i pomogła w doborze dań. Mimo wielu ludzi, nie czekaliśmy długo na jedzenie - około 30 minut. Jedzenie bardzo dobre, można poczuć indyjskie smaki. Na wychodnym niestety słychać było kłótnie między personelem i narzekania kelnerów na kucharzy, co przy gościach nie powinno mieć miejsca. Ogólne wrażenie oceniam na 4-, ale wrócę tam jeszcze i dam drugą szansę dla tych indyjskich smaków.

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Milate
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MASALA_PR_Manager, Kierownik ds. PR, Masala Grill & Bar, 4 kwietnia 2017
Witamy!
Dziękujemy za tą ocenę oraz za recenzję, która jednocześnie jest dla nas bardzo dużym feed-backiem. Z pewnością wyciągniemy wnioski.
Bardzo cieszymy się, że wszystko smakowało i obsługa wiedziała jak sprawić, aby czuli się Państwo dobrze poinformowani o naszej ofercie.
Pozdrawiamy i zapraszamy do nas ponownie.
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
5 recenzje(-i) restauracji
“Smacznie i orientalnie”
Zrecenzowano: 28 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Lubię wpadać do Masali, jedzenie jest smaczne, porcje odpowiednie. Próbowałam sporo dań głównych i przystawek. Ceny są dosyć wysokie, ale rozumiem, że płacimy za składniki. Miejsce z klimatem w świetnej lokalizacji.

Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, anastazja12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MASALA_PR_Manager, Kierownik ds. PR, Masala Grill & Bar, 29 marca 2017
Bardzo dziękujemy za tą ocenię i recenzję.
Miło słyszeć, że lubi Pani do nas "wpadać" i że wielkość naszych dań jest odpowiednia i zadowalająca ;)
Ceny dostosowane są do jakości produktów oraz do rewelacyjnego położenia w samym centrum miasta. To warunkuje wysoki standard, który musi kosztować.
Pozdrawiamy i zapraszamy do nas ponownie.
Wrocław, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 108
25 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 59
“Orient w centrum miasta”
Zrecenzowano: 26 marca 2017

Trzeba przyznać,że restauracja umie dbać o reklamę,stąd znani celebryci i opinia,że warto tu bywać.Postanowiliśmy sprawdzić te opinie,tym bardziej,że za szybą stał usmiechnięty Hindus w kucharskim kitlu,który zrobił na nas dobre wrażenie.

Ponieważ oboje z żoną lubimy smakować rózne rodzaje kuchni, wpadliśmy na mały lunch.Miejsce jest idealne,właściwie tuż obok rynku,na trasie do uniwersytetuJak na nasz gust wystrój jest za mało "orientalny",bardziej mu do uwspółcześnionej wersji,pod turystów,a nie smakoszy.Dobrze,że jest już ogródek,na razie osłoniony,ale jak sie ociepli,z pewnością znikną plastikowe zasłony i będzie swojsko,ale bez nutki hinduskiej,która jest-ale mało- wewnątrz.Jedzenie jest pyszne,pewnie jest to zasługa przypraw.Zamówiliśmy łososia i kozinę.Jedzenie smaczne,pewnie to zasługa przypraw.O cenie nie wypada pisać,za oryginalność i dobry smak trzeba płacić.W sumie warto.

• Data wizyty: marcu 2017
2 Dziękujemy, widok2015
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MASALA_PR_Manager, Kierownik ds. PR, Masala Grill & Bar, 27 marca 2017
Dziękujemy!
Bardzo nas cieszy, że wszystko smakowało. To oczywiście zasługa przypraw, ale również umiejętności naszych kucharzy. Nie bez znaczenia są również dobrze dobrane produkty oraz ich jakość.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do nas ponownie!
Pozdrawiamy

Masala Grill & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Masala Grill & Bar? Podziel się wrażeniami!