“Moja ukochana knajpa.”
Restauracja Przystan — recenzja

Restauracja Przystan
Nr 47 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odkąd poznałam te restauracje na początku 2016 roku, Byl am tam kilka razy. Za pierwszym razem zamówiłam pomidorowe tagiatelle z krewetkami, było przepyszne, a i cena rozsądna. Bruscette z oliwą truflowa - pycha... Byl am tam potem kilka razy, że znajomymi i rodzina, wszyscy zawsze wychodzilismy narażeni pysznymi daniami. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Dziękujemy, Aleksandra P

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Atmosfera cudowna- zarazem dla Rodzin jak i dla par, czy nawet na piwko, przekąskę wśród znajomych.
Zarezerwowałam miejsca w środku ( bałam się, że się spóźnimy a był to obiad urodzinowy Narzeczonego- po telefonie bez problemu miejsce było "trzymane"), ale przy wejściu bardzo miła Pani zaproponowała nam miejsce na tarasie - widok przepiękny.
Obsługa na szóstkę z plusem i koroną :)
Jedzenie obłędnie smaczne.
Bałam się przy takiej obsłudze i jakości jedzenia o rachunek- zupełnie niepotrzebnie. Ceny bardzo przystępne.
Na pewno powrócimy jeszcze nie raz.
Dziękujemy :)

Dziękujemy, martasikorskaa
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Byliśmy na kolacji w 14 osób. Miłe miejsce, eleganckie, skrócona karta Menu niestety
bez podanych cen, jedzenie dobre, ale porcje nie są zbyt duże, cena za zwykłą wodę do picia stanowczo za wysoka, kelner pomylił zamówienie dla kolegi.
Ogólnie modne miejsce z dobrym widokiem na Odrę , można się delektować jedzeniem i towarzystwem, ale na głodnego to niestety nie ta restauracja.
Tanio nie jest.

Dziękujemy, tomaszk512
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

fajne miejsce na randkę. Niezapomniane widoki, szczególnie wieczorem. jedzenie dobre, ładnie podane. warto spróbować win, naprawdę smaczne.

Dziękujemy, nowaktestuje
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Miejsce wyjątkowe jedynie pod względem lokalizacji. Wystrój wnętrza bardzo elegancki, z akcentami marynistycznymi. Ogólnie spędza się tam czas dość przyjemnie, ale jeśli chodzi o serwowane jedzenie, to moim zdaniem proporcje ceny do oferowanych dań - zdecydowanie zbyt wygórowane. Spodziewaliśmy się czegoś bardziej zaskakującego. Obsługa delikatnie zagubiona, a pani manager zwraca uwagę kelnerom w mało dyskretny sposób.
Wracam tam jedynie ze względu na serwowane widoki...

Dziękujemy, Monika P

Restauracja Przystan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Przystan? Podziel się wrażeniami!