“Fantastyczne miejsce”
Restauracja Przystan — recenzja

Restauracja Przystan
Nr 32 wśród 950 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 19 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Cudowna lokalizacja, bardzo dobry wystrój, doskonała kuchnia, świetna obsługa.... już dawno nie byłam w restauracji, którą mogłabym tak skomplementować. Idealne miejsce na biznesowe lunche i kolacje.

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor

Zrecenzowano 13 czerwca 2018

miejsce ładne, miła i przyjemna obsługa. Niestety serwowane dania nie urywają ....
Zarówno co do jakości jak i przede wszystkim wielkości potraw można mieć zastrzeżenia. Dania raczej do posmakowania niż do zjedzenia do syta. A za taka cenę to chyba można już czegoś wymagać. Szału nie ma, ewentualnie polecam na randkę, na pewno nie na rodzinny obiad.

Dziękujemy, janryc2018
Zrecenzowano 10 czerwca 2018

Serdecznie dziękujemy Państwu za niezapomnianą kolację, której sobie nawet nie byliśmy w stanie wyobrazić. Wydawało mi się, że Państwa restauracja jest znakomitym miejscem na celebrowanie pierwszej rocznicy ślubu, jej już niestety nie powtórzę. Czekanie prawie 20 minut na podanie menu, przy w połowie pełnej restauracji to jakaś norma w dzisiejszych czasach? Czy trzeba mówić w języku obcym, aby zostać obsłużonym? Dawno nie przeżyłem takiego rozczarowania i braku szacunku.

4  Dziękujemy, Wiktor J
Zrecenzowano 17 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Po raz pierwszy we Wrocławiu i się nie zawiodłem. Kuchnia i obsługa na wysokim poziomie. Do zobaczenia z pozdrowieniami z Krakowa :)

Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano 11 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Z pięknym widokiem na Uniwersytet Wrocławski i Odrę. Karta bogata w bardzo smaczne dania, wina wyśmienite.
Ceny nie należą do najniższych ale warto.

Dziękujemy, Gosia B

Restauracja Przystan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Przystan? Podziel się wrażeniami!