Wrocław
Zrecenzowano: 10 września 2019

Na pierwszy rzut oka nic ciekawego, wręcz przeciwnie, zarówno okolica, jak i wygląd zewnętrzny budynku mocno rozczarowuje i co tu dużo kryć, raczej zniechęca. I tu przyznaję się do błędu, oceniłem hotel po wyglądzie zewnętrznym i nie miałem ochoty nawet wchodzić, ale na szczęście moja Żona przekonała mnie do zmiany zdania. W środku olbrzymia niespodzianka! Po pierwsze, przesympatyczna i pomocna obsługa! Zarówno panie z recepcji, jak i panie sprzątające niezwykle miłe, pomocne, mogłyby z zakresu traktowania gości prowadzić szkolenia w droższych obiektach. Pokój może i skromny, ale przestronny, czyściutki, z aneksem kuchennym (czajnik, mikrofalówka). O takich udogodnieniach nie wiedzieliśmy wcześniej, więc były bardzo miłym zaskoczeniem. Łazienka czyściutka z suszarką. W bardzo atrakcyjnej cenie porządne śniadanie. Może bez fajerwerków (homarów nie ma, ale wszystko świeże i apetyczne), każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno głodny nie będzie. Lokalizacja hotelu okazuje się też bardzo wygodna, do większości atrakcji jest właściwie nie więcej niż 30 min spokojnego spaceru (dla nas to wielka zaleta ponieważ wszystkie odwiedzane miasta poznajemy na piechotę). Właściwie jedyny dotkliwy minus, to brak parkingu i kłopot z miejscami parkingowymi w pobliżu hotelu. W czasie naszego pobytu hotel był idealną ilustracją powiedzenia "Nie oceniaj książki po okładce" i tak naprawdę był wart każdej wydanej złotówki.

Dziękujemy, Przemek_z_Poznania
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Planowaliśmy z Narzyczoną miły weekend we Wrocławiu w miłym hoteliku. Nie wyszło.
Może zacznę od początku. Po pierwsze szukanie miejsca parkingowego, bo hotelowe są tylko dwa. Tak dwa! Cóż po dłuższym czasie znaleźliśmy parking w bocznej uliczce. Zameldowanie: całkiem miła Pani recepcjonistka powitała Nas na wejściu, wszystko schludne i czyste, wejście zrobiło na Nas dobre wrażenie. Otrzymaliśmy klucz do pokoju no i się zaczęło... brud, syf, dramat-to są słowa, które przychodzą mi na myśl. Pościel brudna, ściany usyfione prawdopodobnie jedzeniem oraz rozgniecionymi owadami, ręczniki podarte, nie zamykający się brudny brodzik, w którym aż czarno od grzyba, strach wejść boso, toaleta śmierdząca moczem nie wspominając o klejącej się podłodze i klamkach oraz pajęczynach i kurzu w kątach. Śniadanie, oj to był kabaret w weekend wydawane do 11, byliśmy o 9:40 i tu nie przesadzam leżały 3 plastry sera, kilka kromek chleba przypominających watę oraz odrobinę jajecznicy ze skorupkami, to wszystko. Bardzo jesteśmy zawiedzeni wyborem noclegu. Szczerze nie polecamy!!!!!
Za tę cenę nikt nie oczekuje luksusu, ale czystość powinna być priorytetem właścicieli.

1  Dziękujemy, Jakub S
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Sympatyczny hotel w samym centrum Wrocławia. Bardzo dobre śniadania. Hotel w starej kamienicy, pokoje niewielkie ale urządzone wygodnie. Mikroskopijna łazienka, ale wszystko jest w porządku. Szafa z surowego drewna. Polecam.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, JacekM411
Zrecenzowano: 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Do Wrocławia przyjechaliśmy w nocy aby oddać psa do kliniki. Ze względu na późną porę wybrałam najbliższy hotel w rozsądnej cenie 210 zł za pokój trzyosobowy. Na recepcji przywitała nas przemiła Pani. W pokoju było zimno, ktoś zostawił otwarte okno, a niestety pogoda o tej porze roku już nas nie rozpieszcza, niestety ogrzewanie nie działało. Telewizji nie dało się oglądać, sygnał najwidoczniej był słaby lub coś z odbiornikiem. Najgorsze wrażenie zrobiła na nas łazienka. Od wejścia zapach moczu, co potwierdziły ślady na scianie- słowem ktoś nie przyłożył się do sprzątania. Kolejnym minusem był brak parkingu - dwa wyznaczone miejsca przed hotelem, z którego jedno zajęte było przez auto na numerach wrocławskich. Pozostało nam szukanie miejsca w okolicy co w nocy graniczy z cudem. W podobnej cenie Wrocław proponuje wiele innych miejsc noclegowych, lepszej jakości dlatego już więcej nie wrócimy do tego miejsca.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Gabriela P
Zrecenzowano: 14 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Czy można powiedzieć coś dobrego? Tak, całkiem blisko do centrum Wrocławia, oraz bardzo dobrze skomunikowana część miasta. I to...byłoby chyba na tyle. Nie bez powodu zdjęciem reklamującym został malunek na ścianie pokoju, ponieważ budynek zwyczajnie odstrasza, a cena za takie warunki jest po prostu absurdalna.
Pokój mały, szafa to stelaż z zasłonką z prześcieradła, szafeczka nocna okurzona i z zarwaną półką, porwane niesprawne żaluzje czy zlew zalany czerwonym płynem- to tylko kilka rzeczy, które "powitały" nas na wejściu. Pani w recepcji nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytanie o wi-fi, ma problem nawet z określeniem, czy "hotel" dysponuje kablem hdmi.
Podobnie jest ze śniadaniem. Niesamowicie mały wybór, produkty nie są systematycznie uzupełniane, a stoły brudne.
Płacąc dużo mniej można oczekiwać znacznie lepszego standardu. Szczerze odradzam.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Dominika4