“Przyjemnie”
Chatka przy Jatkach — recenzja

Chatka przy Jatkach
Nr 79 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylem z rodziną i moge polecic blisko centrum spore porcje tradycyjnie. Polecam cena nizsza niz u konkurencji

Dziękujemy, domc465

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Przyjemna atmosfera, sympatyczna obsługa i wyjątkowo przystępne ceny jak na centrum Wrocławia. Niestety na tym prawie kończą się pozytywne wrażenia z wizyty w Chatce przy Jatkach. I choć zamówione przeze mnie pierogi z mięsem były całkiem smaczne to kapusta zasmażana, na których były podane, była zimna. Niestety pozbawia to złudzeń i pozostawia niesmak po tym małym rozczarowaniu. A szkoda bo miejsce bardzo sympatyczne. Życzę obsłudze mniej tego typu potknięć, a klientom więcej szczęścia i wielu smakowitych doświadczeń.

1  Dziękujemy, tret23
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Schabowy z frytkami i kapustą przepyszny. Czekalismy na jedzenie z 10 min ale wszystko cieplutkie i smaczne.

1  Dziękujemy, Przemzas
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Długo szukałam restauracji dla siebie i dzieci. I znalazłam. proste menu, przystępne ceny. Wyszliśmy najedzeni i zadowoleni.

Dziękujemy, agromadzka
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dosyć dobre, za mało przyprawione. W zupie gulaszowej za mało przypraw, a kapusta do kopytek była bardzo bardzo kwaśna.
Trzeba zaznaczyć przy zamówieniu ze nie ma być robione na głębokim tłuszczu.

Dziękujemy, MarexPolski

Chatka przy Jatkach — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Chatka przy Jatkach? Podziel się wrażeniami!