Hotel wygodny, pokoje czyste, obsługa bardzo miła. Świetna odnowa biologiczna, choć do pełni szczęścia brak basenu. Imprezy okolicznościowe utrudniają dostęp do restauracji, co jest pewną niedogodnością dla gości hoteliwych.

Dziękujemy, Barbara B

Hotel kameralny i bardzo wygodny. Mimo, ze nie jest to duży obiekt to ma wszystko co powinien mieć tej klasy hotel. Na szczególne uznanie zasługuje obsługa, która jest nie tylko bardzo profesjonalna co przy tej cenie powinno być standardem ale osoby pracujące w hotelu są bardzo miłe i uprzejme a to pozostawia po sobie dobre wrażenie.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mariuszb0rk0wski

bardzo drogo, jak na 5 gwizadkowy chetel spodziewalabym sie czegos wiecej, ale 2,5 za dodatkowa kawe w pokoju to juz przesada, 2 noce w pokoju lux + oplata za sniadanie (smaczne ale bez rewelacji, bardzo podstawowe a cena jakby mieli nam homary podawac) + oplata za parking. Z pewnoscia skrzystam z uslug innych hoteli ktore oferuja wszystko w cenie za mniejsza sume

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, turod2019
Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo dobra lokalizacja, ładny hotel ale: materace z najniższej półki, pojedyncze łózka zamiast - King Size, bardzo małe pokoje choć w zamówieniu był Apartament typu Suite. Nie udało sie wypocząć. Rozczarowanie.

Dziękujemy, Ambassador801429
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PlatinumPalaceTeam, General Manager, Platinum Palace HotelOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Drogi Gościu,
bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami opinią na temat pobytu w Hotelu Platinum Palace*****.
Każda uwaga jest dla nas ogromnie cenna i wpływa na podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług. Nasze łóżka posiadają materace kieszeniowe z siedmioma strefami twardości.
Zapraszamy do powrotu i mamy nadzieję, że uda nam się bardziej dopasować pokój do oczekiwań.
Do zobaczenia.
Zespół Platinum Palace

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

BAR nocny nie na poziome Hotelu 5 gwiazdokowego , brak cocktail za karty . Lazienka , podloga poplamiona , i brak kapci hotelowych . Lozko bardzo wygonde . sala sniadan , bardzo ladna , ale sosoba ktora obsluguje to prawie bramkarz na dyscotece , brakowalo tylko zeby sprawdzano DOKUMENTO TOZSAMOSCI .

Dziękujemy, Edyta5510

Drogi Gościu,
Zapraszamy do powrotu i mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie w zmiany na lepsze będzie zauważalne i miło odebrane.
Do zobaczenia.
Zespół Platinum Palace