“NAJLEPSZE SUSHI W MIEŚCIE!”
SushiTU — recenzja

SushiTU
Zamów online
Nr 486 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 3 września 2019

Fajny, kameralny lokal idealny na romantyczną kolację szczególnie, że nigdzie nie jadłam tak dobrego sushi. Polecam rolki w tempurze, zamawiam je zawsze ale nigdzie nie ma takich pysznych! Jak lubicie sushi to na pewno będziecie zadowoleni:)

Dziękujemy, Magda M
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi i obsługa mieście. Doradzą, wytłumaczą (jeśli jesteś nowy w temacie sushi )i świetnie nakarmią.

Polecam na każdą okazje.

Dziękujemy, adamphardy
Zrecenzowano 3 września 2019

Zrobiłem rezerwację na spotkanie firmowe. Lokal nieduży, urządzony ok, bez przepychu - ale prosto i czysto - po japońsku :)
Sushi pyszne, zamawialiśmy także zupy i przystawki - wszystko mogę z czystym sumieniem polecić, moi partnerzy bardzo wymagający, ale po rolce w tempurze z małżami św. Jakuba... nie ma konkurencji.
Polcam!

Dziękujemy, il b

SushiTU — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SushiTU? Podziel się wrażeniami!